Starfield Daha Erken Gelebilir! 2021

Starfield Daha Erken Gelebilir! 2021

Kısa müddet önce Microsoft tarafından satın alınan Bathesda suskunluğunu savunuyor. Fallout 76 fiyaskosundan sonra yeni bir yapım çıkarmayan stüdyo, daha geliştirme sürecinde olan iki büyük oyuna sahip. Bunlar Bathesda’nın en büyük markası The Elder Scrolls 6 ve ile ilgili pek bir şey bilmediğimiz Starfield.

.

Starfield uzayda geçen aksiyon, serüven türünde bir rol yapma oyunu. Hakkında çok fazla bilgi olmayan yapım, 2018‘de tertip eden E3 konferansından kısa bir video ile tanıtıldı. Bu tarihten itibaren ise oyunla alakalı ayrıntı sunulmadı.

.

Starfield Daha Erken Gelebilir!

.

Starfield Çıkış Tarihi Hakkında Yeni İddia Çıktı

.

Oyun sektörünün içinden gelen emin kaynak NateDrake, Bathesda’nın oyunu 2021 seneninde çıkarmayı umduğunu belirtti. Ancak şu an vaziyetten çok emin olamadığını belirten NateDrake, şirketin Covid-19 sürecinden negatif etkilendiğini ve başlangıçtaki isteklere karşın oyunun ertelenebileceğine değin ifadeler kullandı.

.

.

Hayranlar Starfield’ı beklese dahi, asıl beklenen yapım apayrı. Son oyunu olan Skyrim 2011 tarihinde çıkan The Elder Scrolls serisinin altıncı oyunu, Starfield ile aynı konferansta duyuruldu. .

Ancak Bathesda, önceliklerinin Starfield’ın geliştirilmesi olduğunu ve The Elder Scrolls 6’nın, ancak bu oyun çıktıktan sonra ana odakları haline geleceğini belirtmişti. Bu sebeple hayranlar Starfield’ın geliştirme sürecinin bitmesini, heyecanla bekliyor.

 .

 

 

Türkçe makale özgünleştirme tarafından yapılmıştır.
87 TL Değeri Olan, Kısa Süreliğine Ücretsiz 6 iOS Uygulama
87 TL Değeri Olan, Kısa Süreliğine Ücretsiz 6 iOS Uygulama

Apple'da fırsatlar dur durak bilmiyor. Her hafta birbirinden kaliteli uygulamaları ücretsiz hâle getiren Apple'ın bu haftaki fırsatları birçok kullanıcıyı sevindirecek türde. Kısa...

Fortnite Bu Kez Star Wars Evrenini Konuk Etmeye Hazırlanıyor
Fortnite Bu Kez Star Wars Evrenini Konuk Etmeye Hazırlanıyor

Fortnite daha önce birçok film, spor kulübü ve karakterle iş birliği yaptı. Ancak bu seferki etkinlik, çok uzakta bir galaksiden battle royal adasına doğru yola çıktı. Fortnite X Star...

Modem Arayüzüne Nasıl Girilir? – 2019
Modem Arayüzüne Nasıl Girilir? – 2019

Yeni bir internet hattı bağlattığınızda ayarları yapmanız için modem arayüzü sistemine giriş yapmanız gerekir. Eğer modem arayüzü şifrenizi unuttuysanız, Webtekno olarak...