The Day Before Videosu Yayınlandı! 2021

The Day Before Videosu Yayınlandı! 2021

The Day Before gibi hayatta kalma türündeki oyunlar, yaşattıkları atmosferle oyuncuların beğenisini toplamakta. Dünyanın hala atlatma sürecinde olduğu bir salgın hastalık dönemindeyiz ve bu vaziyet oyun stüdyolarına da yansıdı. Bu sene çıkış yapması merakla beklenen The Day Before oyunundan oynanış videosu geldi.

.

The Day Before Videosu Yayınlandı!

.

The Day Before Oynanış Videosu

.

Bir açık dünya ve hayatta kalma oyunu olarak tasarlanan yapım pandemi sonrasında yaşanan kıyameti senaryo alıyor. Oyunda besin kaynakları için birbirini öldüren insanlar ve zombilerle mücadele ediyoruz. Pandemiden sonra hayatta kalanların kaynak toplamak için girdiği yarışta bir şekilde hayatta kalmamız gerekecek. Topladığımız kaynakları satıp bir ticaret ağı da kurabiliriz. Tek oyunculu ve çok oyunculu desteğinin bulunması hayatta kalma türünde bir çok oyunculu oyun oynayabileceğimiz için bizleri heyecanlandırıyor.

.

.

Oyunun Steam sayfası oluşturulmuş olsa da ne vakit çıkış yapacağı daha belli değil. Ancak yapılan tahminlerle bu yılın ikinci çeyreği hedef gösterilebilir. Oyunun hem hikayesiyle hem oynanışıyla Tom Clancy’s The Division oyununa çok benzediğini söyleyebiliriz. Benzer bir senaryoya konu olan The Division oldukça başarılı olmuştu. PC için çıkış yapacak oyunun Steam sayfasına bu linkten erişebilirsiniz.

 .

 

 

Türkçe makale özgünleştirme tarafından yapılmıştır.
5G Teknolojisi Akıllı Saatlere Neler Getirecek?
5G Teknolojisi Akıllı Saatlere Neler Getirecek?

Daha hızlı ve daha istikrarlı bir mobil internet deneyimi sağlayacak olan 5G teknolojisi, biz kullanıcıların hayatını birçok noktada kolaylaştıracak. Mevcut 4G teknolojisinden yaklaşık...

Xiaomi'den 15 Kat Daha Geniş Alana Sahip Parmak İzi Sensörü
Xiaomi'den 15 Kat Daha Geniş Alana Sahip Parmak İzi Sensörü

Xiaomi, ekranın neredeyse tamamını kaplayan bir parmak izi sensörü teknolojisi üzerinde çalışıyor. Bu teknoloji, yeni Xiaomi Mi 9’da bulunabilir. ...

Caviar, iPhone 11 Tasarımını Yayınladı
Caviar, iPhone 11 Tasarımını Yayınladı

Eylül ayında tanıtılması beklenen iPhone 11’in tasarımı, Rus şirket Caviar tarafından şimdiden ortaya çıkarıldı. ...