vivo Wireless Sport Lite Kulaklıklar, belirli küresel pazarlarda piyasaya sunulacak 2021

vivo Wireless Sport Lite Kulaklıklar, belirli küresel pazarlarda piyasaya sunulacak 2021

Çinli akıllı telefon üreticisi vivo şu anda belirli global pazarlarda tek bir boyun bandı tarzı kablosuz kulaklık satıyor. Bu ürün, vivo Kablosuz Spor Kulaklıkları olarak bilinir. Yeni bir rapora göre, bu ses aksesuarı yakında tonda bir varyantı alacak.

MySmartPrice tarafından yayınlanan bir rapora göre , vivo yakında Çin dışındaki kimi bölgelerde vivo Wireless Sport Lite Kulaklıklarını piyasaya sürecek. Bu yeni ses ürünü, halihazırda mevcut olan vivo Kablosuz Spor Kulaklıkların düşük özellikli bir sürümü olarak tanıtılacak.

Raporda, bu kulaklıkların özgün modelin satışa sunulduğu Asya ve Avrupa’da belirli ülkelerde satışa sunulacağı belirtiliyor. Bu ülkelerden bazıları Malezya, Endonezya, İngiltere, İspanya, Almanya, Polonya ve İtalya’dır.

Ne yazık ki, yayının kaynakları bu gelecek ürünün özelliklerini izah etmedi. Ancak, vivo’nun bir gün önce vivo S9 serisi tanıtım etkinliğinde tanıttığı yeni boyun bandı tarzı kulaklıklar olabileceğini düşünüyoruz . Zira bu kulaklıkların özellikleri daha düşük ve bu arada daha ucuz.

vivo Wireless Sport Lite Kulaklıklar, belirli global pazarlarda piyasaya sunulacak

Özellikler ile ilgili konuşursak, 11,2 mm sürücüler kullanıyorlar ve GoldenEar Teknolojisi tarafından ayarlanıyorlar. Bluetooth 5.0 ile bağlanırlar ve 80 ms’ye kadar düşük gecikmeyi desteklerler. Dahası, stereo ses sunarlar ve uyumlu aletlere meselesiz bir şekilde bağlanabilirler.

Son olarak, sıçrama direnci için IPX4 sertifikalıdır, 24 g ağırlığındadır, USB Type-C irtibat noktasıyla şarj edilir (10 dakika şarjla 5 saat dinleme müddeti) ve 50 ° C’de 18 saate kadar dayanabilen 129 mAh pil ile desteklenir. % Ses.

 

 

Türkçe makale özgünleştirme tarafından yapılmıştır.
Bitcoin Yeniden Yükselişe Geçti! 2021
Bitcoin Yeniden Yükselişe Geçti! 2021

Dünyanın en fazla işlem gören kripto para birimi Bitcoin, tekrar yükselişte. 908 milyar dolarlık piyasaya değeri ile pazarın yüzde 60’ından fazlasına hakim olan dijital para birimi, 50...

TikTok'a Yeni Bir Rakip Geldi: Xiaomi, Zili'yi Duyurdu
TikTok'a Yeni Bir Rakip Geldi: Xiaomi, Zili'yi Duyurdu

Teknoloji dünyasının dev ismi Xiaomi, sosyal medyanın popüler uygulaması TikTok'a rakip olmaya hazırlanıyor. Zili adlı uygulama Google Play Store'da yayınlanmış durumda. ...

Moto Z4 Force Olduğu İddia Edilen Bir Telefon Ortaya Çıktı
Moto Z4 Force Olduğu İddia Edilen Bir Telefon Ortaya Çıktı

Şu an akıllı telefon piyasasının en güçlü oyuncularından bir tanesi olmasa da Motorola kendi kemik müşteri kitlesiyle yoluna devam ediyor. Yeni telefonlarını çıkarmaya devam eden...