ResimLink Hakkımızda

Resim yükleme ve resim paylaşma servisi olan ResimLink sitesi kullanıcı odaklı bir tasarım ve deneyim sunarak rakip sitelerden ayıran en önemli özelliklerinden sadece biri.

Tamamen ücretsiz olan resim yükleme servisimiz ziyaretçi ve kayıtlı kullanıcı olarak resim yükleyebilir, resim paylaşabilir veya resim depolayabilirsiniz. Yüklediğiniz resimleri websitelerde, bloglarda, forumlarda veya sosyal medya ağlarında kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

Tabi bu servisi daha sağlıklı ve güvenli bir şekilde kullanmak isterseniz, resim yükleme servisimize üye olmanızı tavsiye ederiz. Bu sayede yüklediğiniz resimler üzerinde daha fazla kontrol sağlayabilirsiniz. Üye olduğunuzda size hiyat eden başka resimleri beğenebilir, yorumlayabilir, favorilerinize ekleyebilir veya gizli olarak yüklediğiniz resimleri sadece sizin görebileceğinizi sağlayabilirsiniz.

Misafir ziyaretçi 15 Mb'a kadar resim yükleyebilirken, üye olduğunuzda bu oranı 50 Mb'a kadar çıkarabilirsiniz ve bu sayede tüm sınırları kaldırarak dilediğiniz gibi resim yükleyebilir ve resim paylaşabilirsiniz.

Bizi daha yakından takip etmek isterseniz sosyal medya ağlarındaki hesaplarımızı takip edebilir yada servisimiz hakkında ve güncel konular hakkında içeriklerin paylaşıldığı blogumuzu takip edebilirsiniz