Riot Games, Yeni Bir Oyun Üzerinde Çalışıyor

Bir Riot Games çalışanı, yaptığı bir röportajda Riot Games’in yeni bir dövüş oyunu üzerinde çalıştığını açık ve net bir şekilde söyledi. Daha sonrasında konuyla ilgili açıklama yapan Riot Games, çalışanının söylemlerini doğruladı ve yeni bir dövüş oyunu geleceğini bir kez daha belirtti.


League of Legends oyununun ülkemizde de bir hayli ünlü olmasıyla tanıdığımız Riot Games, başka bir oyun çıkarma yolunda ilerliyor. Dövüş oyunları etkinliklerinin yapıldığı Evolution Championship Series'in (kısaca EVO) kurucularından biri olan Tom Cannon, aynı zamanda bir Riot Games çalışanı. Riot Games’in yeni oyunu hakkındaki ilk bilgiyi kendisiyle yapılan bir röportajda açığa çıkardı. 

Tom, Riot için bir dövüş oyunu üzerinde çalıştıklarını söyledi. Daha sonrasında IGN ile yapılan bir röportajında Riot Games, Cannon’un söylediklerini doğruladı ve yeni bir dövüş oyununun çıkacağını belirtti.  

League of Legends

Riot, “Bu tür oyunların, oyuncular üzerindeki etkilerini gördük ve dövüş oyunu deneyimini daha fazla insana ulaştırabilmek istiyoruz. Dövüş oyunlarını seven kitleye layık bir oyun oluşturabilmek için çok uğraştığımızı ve ilerleme kaydettiğimizi söyleyebilirim ancak henüz ayrıntı paylaşmak için çok erken” açıklamasını yaptı.  

Şimdilik elimizde oyun ile ilgili herhangi bir bilgi bulunmuyor. Bazı kişiler oyunun League of Legends evreninde geçebileceğini tartışıyor ancak bu da yalnızca bir teoriden ibaret. 
Samsung, Bixby’nin Hâlâ Hayatta Olduğunu Kanıtlıyor
Samsung, Bixby’nin Hâlâ Hayatta Olduğunu Kanıtlıyor

Samsung, Bixby’nin hala hayatta olduğunu kanıtlamak için geliştiricilere alan sağlayan Bixby Marketplace’i piyasaya sürdü. ...

Telltale Çalışanları, Şirketin Kapanma Sebebini Açıkladı
Telltale Çalışanları, Şirketin Kapanma Sebebini Açıkladı

İş akışının aksaması, stüdyoyu maddi olarak zarara sokmakla kalmayıp stüdyo çalışanlarının da planlanan tarihe yetişebilmek için uzun saatler boyunca mesai yapmaları ve fazlasıyla...

Intel Core i9-10900X'in Puanlandırılması Ortaya Çıktı
Intel Core i9-10900X'in Puanlandırılması Ortaya Çıktı

2019'un sonlarında tanıtılıp, 2020'nin başlarında satışa sunulması beklenen i9-10900X hakkında bazı bilgiler sızdırıldı. Fiyatlandırma konusunda herhangi bir bilgilendirme yapılmasa...