Asus Zenfone 6'dan İki Yeni Görüntü Daha Sızdırıldı

Asus Zenfone 6'dan İki Yeni Görüntü Daha Sızdırıldı

Tayvan merkezli teknoloji devi Asus'un yeni amiral gemisi olacak olan Zenfone 6'nın başı sızıntılarla dertte. Geçtiğimiz aylarda ilk kez sızdırılan görüntülerin ardından, Zenfone 6'dan iki yeni görüntü daha sızdırıldı.


2018'in sonların doğru C4ETech adlı YouTube kanalı, Asus Zenfone 6'dan birkaç sızıntı paylaşmıştı. Bu sızıntıda, telefonun ön kamerasının garip bir çentik ile ortaya çıkarıldığı ve arka kısmının nasıl göründüğü anlaşılmıştı. Bu sızıntının ardından, Asus Zenfone 6'dan iki farklı sızıntı fotoğraf daha ortaya çıktı.

Sızdırılan fotoğraflara bakıldığında iki fotoğrafta da cihazların yanında ambalaj malzemeleri var ve telefonlar kendi kutularının üzerlerinde duruyor. Fotoğraflardan birinde arka planda gradyan kaplamalı bir kutu ve cihazın üçlü arka kamera kurulumu görünüyor. Keza cihazın üçlü kamera kurulumu daha önceki sızıntıda görülmüştü.

Ortaya çıkan yeni fotoğraflara bakıldığında, ikinci fotoğraf ilk sızıntıdaki tasarıma daha çok benziyor. Artık kamera kurulumu konusunda Zenfone 6'nın nasıl görüneceğini az çok öğrenmiş sayılabiliriz. Eğer sızıntılar doğru çıkarsa Zenfone 6'da çok farklı bir ön kamera tasarımı göreceğiz gibi duruyor.

Asus'un yeni amiral gemisi Zenfone 6, ilk olarak 2018'in Şubat ayında duyurulmuştu. Aradan geçen zaman göz önüne alındığında telefonun piyasaya çıkışına çok uzun zaman kalmadığı düşünülebilir.
PlayStation 4'ü 9 Euro'ya Alan Gence 4 Ay Hapis Cezası
PlayStation 4'ü 9 Euro'ya Alan Gence 4 Ay Hapis Cezası

Gittiği süper markette PlayStation 4 ile meyve tartısı etiketlerini değiştirecek 340 Euro'luk PlayStation 4'ü 9 Euro'ya satın alan gence 4 ay hapis cezası verildi. ...

AMD, 2019 Model Ryzen Mobil İşlemcilerini Duyurdu
AMD, 2019 Model Ryzen Mobil İşlemcilerini Duyurdu

AMD, 2019 model cihazlarda sıklıkla karşımıza çıkacak olan yeni Ryzen serisi işlemcilerini tanıttı. ...

Samsung'dan Katlanabilir iPhone Açıklaması
Samsung'dan Katlanabilir iPhone Açıklaması

Samsung'un Tasarım ve İnovasyon müdürü, Apple'ın katlanabilir iPhone modeli üzerine bir açıklama yaparak kendileri gibi çift ekranlı değil, dışa doğru katlanan tek ekranlı bir model geliştirebilecekle...