Nokia'nın Gizemli Telefonu TA-1182 Ortaya Çıktı

Nokia'nın Gizemli Telefonu TA-1182 Ortaya Çıktı

Nokia'nın gizemli bir telefon üzerinde çalıştığı Federal İletişim Kurulu tarafından alınan bir sertifika ile ortaya çıktı. TA-1182 ismi verilen Nokia'nın yeni akıllı telefonu, 6 inç boyutunda bir ekrana sahip olacak.


Nokia, gizemli bir akıllı telefon modelinin sertifikasını Federal İletişim Kurulundan aldı. TA-1182 olarak isimlendirilen akıllı telefon modeli, Nokia'nın alt şirketi olan HMD tarafından her an duyurulabilir.

Telefonun teknik özelliklerine bakıldığı zaman bizi Snapdragon 429 ve 4.000 mAh batarya bekliyor. TA-1182'nin boyutları düşünüldüğü zaman ise ortalama 6 inç boyutunda bir ekrana sahip olacağını söylemek mümkün. 

Nokia'nın bu gizemli modeli için daha öncelerden Bluetooth ve Wi-Fi sertifikalarının daha önceden alınmış olduğu ortaya çıktı. TA-1182'nin Bluetooth 5.0 LE özelliğine sahip olacağı da diğer bilinenler arasında. Akıllı telefonun ne zaman çıkacağı, resmi olarak duyuruluş tarihi ve fiyatının ne olacağı henüz bilinmiyor, şimdilik gözler HMD'de.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
OnePlus 7T'nin Donanım Özellikleri Ortaya Çıktı
OnePlus 7T'nin Donanım Özellikleri Ortaya Çıktı

OnePlus 7 ailesinin yeni üyesi OnePlus 7T’nin donanım bilgileri ortaya çıktı. Şirketin yeni cihazı, bu senenin Mayıs ayında çıkan OnePlus 7’ye göre biraz daha geliştirilmiş özelliklere sahip. Cihazda ...

Byton'dan Fütüristik Otomobil: Byton M-Byte SUV
Byton'dan Fütüristik Otomobil: Byton M-Byte SUV

Geçtiğimiz yıl CES 2018 kapsamında konsept model olarak gördüğümüz otomobilin son hali CES 2019 kapsamında karşımıza çıktı. ...

Redmi K20 Pro Premium Cool Black Mech, Yarın Satışa Çıkıyor
Redmi K20 Pro Premium Cool Black Mech, Yarın Satışa Çıkıyor

Geçtiğimiz ay K20 Pro'nun Premium Edition'ınını tanıtan Redmi, telefonun Cool Black Mech modelini satışa çıkarmamıştı. Telefonun bu modeli yarın Çin'de 200 yuanlık indirimle satışa çıkıyor. ...