Netflix, Stranger Things 4. Sezon için 6 Kasım'ı İşaret Etti

Netflix, Stranger Things 4. Sezon için 6 Kasım'ı İşaret Etti

Dijital yayın platformu Netflix, şaşırtıcı olmayan bir şekilde sevilen bilim kurgu serisi Stranger Things’in dördüncü sezonu için onayı, geçtiğimiz haftalarda vermişti. Şirket, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, gelecek hafta dizinin yeni sezonu hakkında bazı haberlerin gelebileceğini ima etti.


Hawkins kasabasının kabına sığmaz beşlisi Mike, Lucas, Eleven, Dustin ve Will ile 80’lerde macera ve heyecan dolu bir yolculuğa çıktığımız Stranger Things, Netflix kütüphanesinin en çok izlenen orijinal içeriklerinden bir tanesi konumunda. 

Sevilen bilim kurgu serisinin üçüncü sezonu geçtiğimiz temmuz ayında yayınlanmış ve her bölümüyle hayranlarını ekranlara kilitlemeyi başarmıştı. Sadece dört günde 40,7 milyon hesap tarafından izlenen üçüncü sezon, dizinin sevilen karakterlerinden Jim Hopper'ın (David Harbour) kaderi ile ilgili devasa bir soru işareti bırakarak sona ermişti. 

stranger things netflix

Netflix, Stranger Things’in dördüncü sezonunu bu ayın başlarında onaylamıştı; ancak diziye kavuşmamız muhtemelen bir yılı bulacak. Neyse ki, Netflix’in Twitter’dan yaptığı bir paylaşım, dizinin yeni sezonuna dair bazı bilgileri gelecek hafta içinde öğrenebileceğimize işaret ediyor. 

Netflix tarafından işletilen birçok hesaptan biri olan See What Next Twitter hesabı, Stranger Things'in üçüncü sezonundan bir kamera arkası videosu paylaştı; ancak insanların ilgisini çeken video değil, tweette yazan ifadeler oldu. 

“Stranger Things Sezon 3'teki bu sahneden hoşlandıysanız, 6 Kasım'da Stranger Things'in sizin için ne sakladığını görene kadar bekleyin” ifadelerinin yer aldığı tweet, dördüncü sezona dair heyecanı bir tık daha artırdı. Söz konusu tarihte, yeni sezonla ilgili birkaç detay öğrenebiliriz; ancak yine de büyük beklentilere girmemekte fayda var. Zira 6 Kasım’da paylaşılacak şeyin önceki sezonla ilgili olma ihtimali de bir hayli yüksek. Bekleyip, göreceğiz.
iOS 13, Yeni Güvenlik Önlemleri Alıyor
iOS 13, Yeni Güvenlik Önlemleri Alıyor

Apple, iOS 13’te güvenlik konusunda kontrolü daha fazla ele almak istiyor. 9to5Mac ve başka yerlerdeki bazı beta denetleyicileri, gelecek güncellemenin konumunuzu isteyen uygulamaların alabildikleri k...

Watch Dogs Legion'ın Konusu ve Fiyatı Belli Oldu
Watch Dogs Legion'ın Konusu ve Fiyatı Belli Oldu

Ubisoft tarafından geliştirilen ve yayınlanan ünlü oyun Watch Dogs'un son sürümü Amazon İngiltere üzerinden ortaya çıktı. Listelemede PlayStation 4 için ön satışa çıkan oyunun Londra'da gerçekleşeceğ...

Intel, 10. Nesil Comet Lake İşlemcilerini Tanıttı
Intel, 10. Nesil Comet Lake İşlemcilerini Tanıttı

Intel, dizüstü bilgisayarlar ve ikisi bir arada tabletlerde kullanılmak üzere geliştirdiği yeni 10. nesil Comet Lake işlemcilerini tanıttı. ABD merkezli üretici, yeni Comet Lake serisinde 8 farklı işl...