LG Stylo 5'e Ait Görseller Ortaya Çıktı

LG Stylo 5'e Ait Görseller Ortaya Çıktı

Üst segment akıllı telefonlar konusunda pek de iyi zamanlar geçirmeyen LG, orta segmentte yoluna devam edecek gibi gözüküyor.


Bir süredir akıllı telefon piyasasında imaj zedelenmesi yaşayan ve içinde bulunduğu durumdan kurtulmaya çalışan LG’nin yeni telefonuna dair bazı görseller ortaya çıktı. Sonuçlar, muhtemelen LG Stylo 5 olacağı yönünde.

Ortaya çıkartılan görseller, kılıf üretiminden yani bu, telefonda bazı ufak değişiklikler olabileceği anlamına geliyor. Çıkan görsellerde telefonun önceli olan Stylo 4’e oldukça benzediği görülüyor.

Ortaya çıkartılan bilgiler arasında telefonun özelliklerine dair herhangi bir şey olmasa da telefonun tasarım kısmında çok fazla değişiklik yapılmadığı gözden kaçmıyor. Telefonun arka tarafında tek kamera bulunuyor ayrıca cihaz, oldukça geniş çerçevelere de sahip. Tüm bunlara bakıldığında telefonun orta segment cihazlar arasında yerini alacağını söylemek pek de yanlış olmaz.

Telefonda görülebilen bir diğer özellik ise USB Type-C ve 3,5 mm’lik jak girişi. LG’nin yeni cihazına dair bilinen şeyler şimdilik sadece bunlar, ilerleyen süreçte telefonla ilgili daha fazla bilgi ve özellikler ortaya çıkacaktır.
Uluslararası Siber Suç Çetesi 'None' Çökertildi
Uluslararası Siber Suç Çetesi 'None' Çökertildi

Gürcistan polisinin Amerika ve Almanya gibi ülkelerle ortak olarak yaptığı bir operasyonda çökertilen siber suç çetesi, kurbanlarına 'GozNym' isimli bir yazılımla saldırıyordu. Bugüne kadar 40 bin kiş...

DxOmark Artık Ön Kameraları da Test Ediyor
DxOmark Artık Ön Kameraları da Test Ediyor

Akıllı telefonların ön kameralarını da test edeceğini açıklayan DxOmark, analiz ettiği ilk 13 modelin sonuçlarını paylaştı. Arka kamerası ile şov yapan Huawei modelleri, Samsung ve Google'ın şamar oğl...

LG, V50'yi Satışa Sunmadan Kaynak Kodunu Paylaştı
LG, V50'yi Satışa Sunmadan Kaynak Kodunu Paylaştı

LG'nin yeni çift ekranlı telefonu LG V50'nin 231 MB'lık kaynak kodu paylaşıldı. LG, son döne...