LG Stylo 5'e Ait Görseller Ortaya Çıktı

LG Stylo 5'e Ait Görseller Ortaya Çıktı

Üst segment akıllı telefonlar konusunda pek de iyi zamanlar geçirmeyen LG, orta segmentte yoluna devam edecek gibi gözüküyor.


Bir süredir akıllı telefon piyasasında imaj zedelenmesi yaşayan ve içinde bulunduğu durumdan kurtulmaya çalışan LG’nin yeni telefonuna dair bazı görseller ortaya çıktı. Sonuçlar, muhtemelen LG Stylo 5 olacağı yönünde.

Ortaya çıkartılan görseller, kılıf üretiminden yani bu, telefonda bazı ufak değişiklikler olabileceği anlamına geliyor. Çıkan görsellerde telefonun önceli olan Stylo 4’e oldukça benzediği görülüyor.

Ortaya çıkartılan bilgiler arasında telefonun özelliklerine dair herhangi bir şey olmasa da telefonun tasarım kısmında çok fazla değişiklik yapılmadığı gözden kaçmıyor. Telefonun arka tarafında tek kamera bulunuyor ayrıca cihaz, oldukça geniş çerçevelere de sahip. Tüm bunlara bakıldığında telefonun orta segment cihazlar arasında yerini alacağını söylemek pek de yanlış olmaz.

Telefonda görülebilen bir diğer özellik ise USB Type-C ve 3,5 mm’lik jak girişi. LG’nin yeni cihazına dair bilinen şeyler şimdilik sadece bunlar, ilerleyen süreçte telefonla ilgili daha fazla bilgi ve özellikler ortaya çıkacaktır.
EA'nın E3 2019 İçin Yayınladığı Tüm Fragmanlar
EA'nın E3 2019 İçin Yayınladığı Tüm Fragmanlar

E3 2019’un başlamasına günler kala EA, kendi YouTube kanalında yaptığı basın konferansında yeni gelecek oyunlarını tanıttı. ...

Valve: Half-Life 3 Geleceğini Söyleyen e-Posta Sahte
Valve: Half-Life 3 Geleceğini Söyleyen e-Posta Sahte

Valve News Network'un yayınladığı video ile birlikte Half-Life 3'ün beş yıl içinde geleceğine dair bir beklenti oluşmuştu. Fakat Valve'ın bu umutları kırması uzun sürmedi. ...

Ghost Recon: Breakpoint, Steam'de Satışa Sunulmayacak
Ghost Recon: Breakpoint, Steam'de Satışa Sunulmayacak

Dün (9 Mayıs) Ubisoft'un canlı yayınında oyunculara duyurulan Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint, birçok yenilik vadediyor. Yapılan canlı yayında 1 saate yakın oynanış videosunu yayınlayan Ubisoft, ...