Asus Zenfone 6Z'nin Beklentileri Artıran AnTuTu Skoru

Asus Zenfone 6Z'nin AnTuTu sonucu ortaya çıktı. Cihazın AnTuTu'da yer alan özellikleri ve puanı, iddialı bir cihaz olacağının ipuçlarını veriyor.


Akıllı telefon pazarının belli bir doygunluğa ulaşmış olması, özellikle üst segmentte rekabeti kızıştırmış durumda. Tayvanlı tüketici elektroniği şirketi Asus’un üst segmentteki en yeni akıllı telefonu olacak Asus Zenfone 6Z, ASUS_I01WD model numarasıyla AnTuTu’da ortaya çıktı. Böylece cihazın bazı teknik özelliklerini de öğrenmiş olduk.

AnTuTu’da yer alan bilgilere göre Asus Zenfone 6Z, Qualcomm’un en güçlü işlemcisi olan Snapdragon 855’ten güç alacak. 6 GB RAM kapasitesine sahip olan cihazın 128 GB dahili depolama alanı bulunacak. Cihazın ekran boyutu bilinmiyor olsa da Full HD+ çözünürlüğe sahip olacağı açık bir şekilde görünüyor.

Dikkat çeken bir diğer konu, Asus Zenfone 6Z’nin AnTuTu testinden 363.127 puan gibi oldukça iddialı bir sonuçla çıkmış olması. Sentetik testler, cihazların sahip oldukları gücü tam olarak yansıtmıyor olsalar da elde edilen puanlar, günlük hayatta sergilenecek performans için faydalı bir referans olarak kabul ediliyor.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
WhatsApp karanlık mod nasıl açılır?
WhatsApp karanlık mod nasıl açılır?

WhatsApp karanlık mod özelliği, dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulamasını koyu bir tema ile kullanmanızıWhatsApp karanlık mod özelliği, dünyanın en popüler anlık...

İlk SpaceX özel uzay uçuşu için başka bir yolcu adı 2021
İlk SpaceX özel uzay uçuşu için başka bir yolcu adı 2021

İlk SpaceX özel uzay uçuşunda başka bir astronotun isimi verildi. Astronot, kemik kanserinden kurtulan 29 yaşında olan Hayley Arceneaux isimli bir doktor asistanıdır. Arceneaux, Pazartesi...

Türkiye'nin En Popüler Oyun ve Uygulamaları Belli Oldu
Türkiye'nin En Popüler Oyun ve Uygulamaları Belli Oldu

App Annie’nin her yıl düzenlediği The State of Mobile raporuna göre Türkiye’de geçtiğimiz yıl boyunca en çok kullanılan 10 oyun ve 10 uygulama belli oldu. Listede, Masomo’nun oyunu...