Asus Zenfone 6Z'nin Beklentileri Artıran AnTuTu Skoru

Asus Zenfone 6Z'nin AnTuTu sonucu ortaya çıktı. Cihazın AnTuTu'da yer alan özellikleri ve puanı, iddialı bir cihaz olacağının ipuçlarını veriyor.


Akıllı telefon pazarının belli bir doygunluğa ulaşmış olması, özellikle üst segmentte rekabeti kızıştırmış durumda. Tayvanlı tüketici elektroniği şirketi Asus’un üst segmentteki en yeni akıllı telefonu olacak Asus Zenfone 6Z, ASUS_I01WD model numarasıyla AnTuTu’da ortaya çıktı. Böylece cihazın bazı teknik özelliklerini de öğrenmiş olduk.

AnTuTu’da yer alan bilgilere göre Asus Zenfone 6Z, Qualcomm’un en güçlü işlemcisi olan Snapdragon 855’ten güç alacak. 6 GB RAM kapasitesine sahip olan cihazın 128 GB dahili depolama alanı bulunacak. Cihazın ekran boyutu bilinmiyor olsa da Full HD+ çözünürlüğe sahip olacağı açık bir şekilde görünüyor.

Dikkat çeken bir diğer konu, Asus Zenfone 6Z’nin AnTuTu testinden 363.127 puan gibi oldukça iddialı bir sonuçla çıkmış olması. Sentetik testler, cihazların sahip oldukları gücü tam olarak yansıtmıyor olsalar da elde edilen puanlar, günlük hayatta sergilenecek performans için faydalı bir referans olarak kabul ediliyor.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Rocket League Radical Summer Etkinliği Geliyor
Rocket League Radical Summer Etkinliği Geliyor

Rocket League, yaz mevsimini 80’leri geri getirerek kutlayacak. Psyonix, bugün yaptığı açıklamada Radical Summer etkinliğiyle birlikte yeni kozmetik eşya, savaş arabaları, yeni oyun...

Facebook, Türkiye'de Gazetecilik Eğitimi Vermeye Başladı
Facebook, Türkiye'de Gazetecilik Eğitimi Vermeye Başladı

Son yıllarda gazetecilik ekosistemini iyileştirmeye yönelik pek çok projeye imza atan Facebook, Türkiye'de dijital gazetecilik, sosyal medya platformları ve hikâyeleştirme konularında...

Çentiğin Babası Essential, Yeni Bir Ürün Tanıtacak
Çentiğin Babası Essential, Yeni Bir Ürün Tanıtacak

Essential’ın kurucusu Andy Rubin, şirketin yeni bir ürün geliştirdiğini Twitter hesabından duyurdu. ...