Meizu 16s, Yarın 475 Dolar Fiyatıyla Satışa Çıkacak

Meizu'nun yeni amiral gemisi 16s, mütevazı fiyatıyla yarın raflardaki yerini alacak.


23 Nisan günü Meizu, son amiral gemisi 16s’i ön satışa sundu. Şirket, 16s’in ön satışların çoktan tükendiğini söylüyor. Şimdi cihazın tam olarak raflarda yerini bulmasına 1 günden az bir süre kaldı ve 6 GB RAM + 128 GB dahili depolamaya sahip versiyonun fiyatı 475, 8 GB + 128 GB dahili depolamaya sahip versiyonun ise 520 dolar olacağı kesinleşti.

Meizu 16s, Qualcomm Snapdragon 855 yonga seti ile geliyor ve son dönemin bütün amiral gemisi telefonlarında bu yonga seti kullanıldığı için başka bir şeyle ön plana çıkması gerekiyor. Burada da devreye 6/8 GB RAM opsiyonu ve 128 GB dâhili depolama desteği devreye giriyor. Cihazın teknik özelliklerine aşağıdaki haberimizden ulaşabilirsiniz:

Cihazın arka panelinde iki adet yapay zekâ destekli 48 MP kamera bulunuyor. Ön paneldeki kamerada ise yapay zekâ ile yüz tanıma teknolojisi mevcut. Yani bu telefonu sadece fotoğraf çekmek için bile alabilirsiniz diyebiliriz.
Instagram’da başkasının gönderisini paylaşma yöntemleri 2020
Instagram’da başkasının gönderisini paylaşma yöntemleri 2020

Her sosyal medya platformunda diğer azaların caps’lerini, resimlerini, videolarını ve daha fazlasını paylaşmanın bir yolu var. Ancak son zamanda daha da popüler bir hal alan uygulamalardan...

Redmi K40, Duyurulmamış Snapdragon Yonga Seti Yüzeyiyle Destekleniyor.
Redmi K40, Duyurulmamış Snapdragon Yonga Seti Yüzeyiyle Destekleniyor.

Xiaomi , pazara yeni ürünler sunma konusunda oldukça aktif bir şekilde. Şirket, ürün kategorisini genişletmiş olsa da, odaklandığı alan olan akıllı telefonlardan yön...

Samsung, GeekBench Testinde iPhone'un Gerisinde Kaldı
Samsung, GeekBench Testinde iPhone'un Gerisinde Kaldı

Samsung'un son amiral gemisi Galaxy S10, tek çekirdek testinde iPhone'un gerisinde kaldı. ...