Steam'den Yüzde 97'lik Borderlands Kampanyası

Steam'den Yüzde 97'lik Borderlands Kampanyası

Eylül ayında piyasaya sürülecek olan Borderlands 3 için çalışmalar devam ederken Steam, Borderlands'e özel bir paket hazırladı. Borderlands: The Handsome Collection olarak adlandırılan bu paket, Borderlands 2 ve ek paketlerle birlikte Borderlands: The Pre-Sequel'i de içeriyor. Paketin fiyatı ise sadece 12.43 TL.


Gearbox Software tarafından geliştirilen birinci şahış nişancı oyunlarından olan Borderlands'ın 3. serisi için geri sayım sürüyor. Eylül ayında Epic Games üzerinden erişilebilecek olan popüler oyun için hazırlıklar sürerken Valve'ın oyun platformu Steam, Borderlands için geniş kapsamlı bir kampanya başlattı. 'Borderlands: The Handsome Collection' olarak adlandırılan yeni bir paket hazırlayan Steam, oyunların normal bedelinden tam olarak yüzde 97 oranında indirim yapmış durumda.

Borderlands: The Handsome Collection paketinin içeriğinde, Borderlands 2 ve oyunun bugüne kadar çıkarılmış olan neredeyse tüm ek paketlerini içerdiğini söylemek mümkün. Bununla birlikte Borderlands: The Pre-Sequel oyunu da paketin içerisine dahil edilmiş durumda.

Bu paketi indirimsiz almak istediğiniz takdirde 480 TL ödemeniz gerekiyor. Ancak Steam'in yapmış olduğu kampanya dahilinde bu koleksiyona sahip olmak isterseniz ödemeniz gereken tutar sadece 12,43 TL. Borderlands: The Handsome Collection'ı Steam üzerinden satın almak isterseniz hemen buradan ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. 

Borderlands 2 Sistem Gereksinimleri:

Minimum Sistem GereksinimleriÖnerilen Sistem GereksinimleriWindows XP SP3Windows 7 ve üzeri1 GB RAM2 GB RAM NVIDIA GeForce 8500 ya da ATI Radeon HD 2600NVIDIA GeForce GTX 560 ya da ATI Radeon HD 58502 GHz Intel veya AMD işlemci2.8 GHz Intel veya AMD işlemci12 GB boş alan12 GB boş alan

Borderlands: The Pre-Sequel Sistem Gereksinimleri:

Minimum Sistem GereksinimleriÖnerilen Sistem GereksinimleriWindows XP SP3Windows 7 ve üzeri 2.4 GHz Intel ya da AMD işlemci2.3 GHz Intel ya da AMD işlemci (4 çekirdek)2 GB RAM2 GB RAMNVIDIA GeForce 8500 ya da ATI Radeon HD 2600NVIDIA GeForce GTX 560 ya da ATI Radeon HD 585013 GB boş alan20 GB boş alan
  • Not: Oyunun MacOS ve Linux uyumlulukları da bulunmaktadır. Eğer Borderlands 2'nin diğer işletim sistemleri için sistem gereksinimlerini inceleme sayfasına buradan, Borderlands: The Pre-Sequel'in sistem gereksinimlerini inceleme sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz.Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Nintendo'nun 20 Yıllık Değişimi
Nintendo'nun 20 Yıllık Değişimi

Taşınabilir oyun merkezi de üreten Nintendo, yıllar geçtikçe teknolojisini fazlasıyla geliştirdi. ...

Vivo V15 Pro'nun Tasarım Özellikleri Ortaya Çıktı
Vivo V15 Pro'nun Tasarım Özellikleri Ortaya Çıktı

Vivo'nun bir hafta içerisinde tanıtacağı Vivo V15 Pro'nun tasarımına dair önemli bilgiler edinildi. ...

Apple Hibrit Telefonlar İçin Bir Patent Aldı
Apple Hibrit Telefonlar İçin Bir Patent Aldı

Apple, telefonlarla dizüstü bilgisayarları birleştirmek istiyor. Bunun için bir patent alan Apple, yeni bir bilgisayar deneyimi sunmak ve geleceğe yön vermek istiyor. ...