World War Z'den Oynanış Videosu Geldi

2013 yılında gösterime giren ve Brad Pitt'in başrolünde olduğu filmin oyun uyarlaması geliyor.


2013 yılında gösterime giren Dünya Savaşı Z, hem eleştirmenlerden olumlu yorumlar almış hem de 540 milyon dolarlık gişe hasılatıyla yapımcısını memnun etmişti. Aradan geçen 6 yılın ardından Saber Interactive'in elinde yeniden hayat bulan yapım, oldukça gergin ve keyifli bir atmosfere sahip.

4 kişilik birçok oyunculu co-op deneyimi olması beklenen yapımda Moskova, Kudüs ve New York sokaklarında zombilere karşı amansız bir mücadeleye girişeceğiz. Ancak oyunda bir hikaye modu olup olmayacağı konusunda henüz bir bilgi paylaşılmış değil.

Son bir detay: Oynanış videosunun sonunda Steam logosunu göremiyoruz. Bu anlamda bu senenin sonunda piyasaya çıkacak olan oyunu Steam'de göremeyebiliriz.
Depresif Dili Daha İyi Tespit Eden Yapay Zeka
Depresif Dili Daha İyi Tespit Eden Yapay Zeka

Yapay zekânın kullanıldığı yeni bir teknoloji, sosyal medya paylaşımlarındaki depresif dili şu anki sisteme göre çok daha iyi tespit ediyor ve bunu yaparken de çok daha az veri...

Apple AirPodslar Android Telefonlarda Nasıl Kullanılır?
Apple AirPodslar Android Telefonlarda Nasıl Kullanılır?

Apple AirPods kulaklıkları, iPhone'lar dışında Android cihazlarla kullanmak da oldukça kolay. ...

AFAD, Milli E-Postayı Kullanan İlk Kurum Oldu
AFAD, Milli E-Postayı Kullanan İlk Kurum Oldu

Turkcell tarafından geliştirilen e-posta servisini kendi bünyesine entegre eden ilk kurum, İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) oldu. ...