Anket: Hangi İnternet Tarayıcısını Kullanıyorsunuz?

İnternet deneyiminin giderek kişisel bir hale geldiği, kendi zevk ilgi alanlarımıza göre içeriklere yönlendirildiğimiz sanal bir dünyadayız. Peki bu dünyaya giriş biletini hangi gişeden alıyorsunuz? Tarayıcı seçimleri konusunda söz Webtekno takipçilerinde.


Akıllı telefonlar, artık internette geçirdiğimiz vaktin büyük bir kısmını işgal ettiler. Öyle ki bilgisayar başına oturma ihtiyacı hissetmeden artık her şeye cebimizdeki cihazlardan ulaşıyoruz. Bu değişimin arkasında her ne kadar sosyal medya uygulamalarının başını çektiği internet deneyimi olsa da genel olarak kolaylığı seviyoruz.

Telefonlarımız dışındaki internet deneyimlerimiz için hala tarayıcıları kullanmaya devam ediyoruz. Her ne kadar MacOS ve Windows platformlarında, mobil uygulama mantığına sahip, tarayıcı dışı uygulamalar bulunsa da iş bilgisayarlara geldiğinde alışkanlıklar baki kalıyor. 

Tarayıcı pazarında, gözümüzün kulağımızın alıştığı logolar ve isimler dışında çok sayıda alternatif de var. Bugün bu alternatiflerin bazıları dahil olmak üzere, Webtekno takipçilerinin tarayıcılar konusundaki fikirlerini alıyoruz.

Lafı daha fazla uzatmaya gerek yok. Malum soruya geçebiliriz.

Tek Soruluk Dev Anket köşemiz, her hafta cuma günleri gündemdeki bir konu hakkında okuyucunun fikir sunmasına olanak tanır. Anketler, yayınlanan cuma gününü takip eden hafta sonu boyunca katılıma açık olurlar. Sonuçlar ve sonuçların detaylı analizi, her pazartesi günü Webtekno'da yayınlanır.
Goodoffer24, Windows 10 Pro Fiyatında İndirime Gitti
Goodoffer24, Windows 10 Pro Fiyatında İndirime Gitti

Microsoft’un ürünleri, artık çağa ayak uydurdu ve dijital olarak satılan ürün anahtarlarıyla kullanılabiliyor. E-ticaret sitesi Goodoffer24, neredeyse tüm Microsoft ürünlerinin...

Kısa Süreliğine Ücretsiz 6 Oyun ve Uygulama (iOS)
Kısa Süreliğine Ücretsiz 6 Oyun ve Uygulama (iOS)

Nisan ayının ilk haftasında App Store'da indirime giren, kısa süreliğine ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyun ve uygulamaları sizlerle paylaşacağımız haberimize hoş geldiniz. ...

Ücretsiz resim yükleme ve resim paylaşma servisi
Ücretsiz resim yükleme ve resim paylaşma servisi

Bir çok standart özelliklerin ilerisinde olan ve sürekli güncellenen ResmLink resim yükleme servisi yayın hayatına resmen başlamış bulunmaktadır. Elimizden geldiğince...