Microsoft, E3 2019'da Xbox'lar İçin "Bir Şeyler" Planlıyor

Microsoft, E3 2019'da Xbox'lar İçin "Bir Şeyler" Planlıyor

Microsoft'un yeni nesil oyun konsollorını beklenilenden daha erken görebiliriz. Zira şirketin yaklaşmakta olan E3 2019 için yapmış olduğu tanıtım materyali brifinginde, yeni Xbox ailesi için bir kod adı olan Scarlett ismine referanslar bulunuyor.


Microsoft'un E3 2019'da düzenleyeceği ve bir süredir reklamını yaptığı etkinlikte, şirketin yeni nesil donanımlar tanıtacağını biliyoruz. Yayınladıkları reklam görsellerinde ufak tefek referanslara rastladığımız gibi, bunların en sonuncusu ise, videolarından birinde kırmızının scarlet tonunun RGB kodları (255, 36, 0) oldu. (Bunları sırasıyla en aşağıdaki tweet'lerde görebilirsiniz.)

Tahmin edebileceğiniz üzere bu renk tonu, Xbox'ın yeni sürümü Scarlett ailesine doğrudan bir gönderme. Scarlett ailesi, şu an bildiklerimizi aktaracak olursak, iki adet versiyona sahip olacak: Bunlardan Anaconda kod adlı olanı oldukça güçlü olacakken, Lockhart kod adlı diğeri Xbox One S tarzında, daha standart olacak.

Bazı raporlar, bu modellerden birinin oyun yayıncılığını dikkate alacağını ve buna özel değişiklikler içereceğini de söylüyordu. Google'ın oyun konsolu Stadia'nın da benzer bir mantıkta olduğu düşünülürse, şirketin böyle bir adım atması hiç de mantıksız olmaz.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
5G Teknolojisi Akıllı Saatlere Neler Getirecek?
5G Teknolojisi Akıllı Saatlere Neler Getirecek?

Daha hızlı ve daha istikrarlı bir mobil internet deneyimi sağlayacak olan 5G teknolojisi, biz kullanıcıların hayatını birçok noktada kolaylaştıracak. Mevcut 4G teknolojisinden yaklaşık 100 kat daha hı...

Warhammer II'nin Yeni DLC'sinde Doom Flayer ile Tanışıyoruz
Warhammer II'nin Yeni DLC'sinde Doom Flayer ile Tanışıyoruz

Strateji kategorisinin başarılı yapımlarından olan Total War: Warhammer II, 17 Nisan'da yeni DLC'sini sunacak. ...

Microsoft, Android’de SwiftKey İçin Gizli Modu Yayınladı
Microsoft, Android’de SwiftKey İçin Gizli Modu Yayınladı

Microsoft SwiftKey’in Android versiyonuna gelen son güncelleme ile uygulama gizli moda kavuştu. M...