Samsung Galaxy S10+, Kanlı Canlı Çalışırken Görüntülendi

Samsung Galaxy S10+, Kanlı Canlı Çalışırken Görüntülendi

Samsung'un gelecek haftalarda tanıtacağı Galaxy S10 serisi için ortaya çıkan görüntüler durmak bilmiyor. Şu ana kadar sadece render'larda gördüğümüz S10 ailesinin büyük üyesi S10+ ise test edilirken canlı canlı görüntülendi.


Telefonların tasarım aşaması bittikten sonra seri üretim hattına sokulmadan önce geçmesi gereken birkaç test vardır; bunlardan biri de gerçek kullanım. Samsung, gelecek ay tanıtacağı S10 serisi cihazlar için de bu aşamaya gelmiş görünüyor.

Yukarıdaki fotoğrafta, Galaxy S10+'ın kanlı canlı halini görebiliyoruz. Eğer telefon gözünüze render'lardakinden biraz daha farklı geldiyse şaşırmanıza gerek yok çünkü üzerinde bir kılıf bulunuyor. Infinity-O ekran ve iki ön kameranın oldukça açık şekilde belli olduğu fotoğraftan, birkaç nesildir şirketin amiral gemisi telefonlarda kullandığı kavisli yan kenar tasarım anlayışını da yine görebiliyoruz.

Ekran her ne kadar oldukça güzel gözükse de, her gülün dikeni de vardır. Hatırlayacak olursak bugün sabah ortaya çıkan bilgiler, Galaxy S10 serisindeki ekran altından parmak izi okuma teknolojisinin koruma camı takıldığı takdirde çalışmayacağını söylüyordu.

Samsung Galaxy S10+, 6.44 inçlik AMOLED bir ekrana, 3 lensli arka kamera kuruluma ve 2 lensli ön kamera kurulumuna sahip olacak. Snapdragon 855 veya Exynos 9820 işlemcisini kullanacak olan telefonun batarya kapasitesi ise 4000 mAh olacak. S10 ailesinin 20 Şubat 2019'da gerçekleşecek Unpacked etkinliğinde tanıtılmasına kesin gözüyle bakılıyor.
Microsoft, Bing'iin Algoritmasını Kullanıma Sundu
Microsoft, Bing'iin Algoritmasını Kullanıma Sundu

Microsoft, SPTAG olarak adlandırılan ve arama sorgusuna uygun bilgiyi kullanıcının karşısına çıkarmayı sağlayan algoritmayı GitHub üzerinden yayımladı. ...

LG’nin Yeni Akıllı Telefon Patenti Ortaya Çıktı
LG’nin Yeni Akıllı Telefon Patenti Ortaya Çıktı

LG'nin yeni ortaya çıkan akıllı telefon patentine göre, bizleri damla çentikte yer alan üç adet ön kameralı bir cihaz bekliyor. ...

Microsoft, Outlook Mobile'a Reklam Özelliği Getiriyor
Microsoft, Outlook Mobile'a Reklam Özelliği Getiriyor

Microsoft, daha önce reddettiği Outlook Mobile'da reklam özelliğini kullanmaya başladı. Microsoft...