Microsoft, Android’de SwiftKey İçin Gizli Modu Yayınladı

Microsoft SwiftKey’in Android versiyonuna gelen son güncelleme ile uygulama gizli moda kavuştu.


Microsoft geliştiricileri bir süredir SwiftKey uygulamasına gizli modu getirmeyi planlıyorlardı. Tamamen sorunsuz olarak çalıştığından emin olana kadar özelliği yayınlamayan teknoloji devi, uygulamanın daha önceki beta versiyonlarında gizli moda yer vermişti.

Android için SwiftKey’in son versiyonu ile birlikte kullanıcılar artık gizli modu sıkıntısız şekilde kullanabilecekler. Bu özellik sayesinde kullanıcılar verilerini daha rahat gizleyebilecekler.

SwiftKey ayrıca özel sohbetlerde gizli modu otomatik olarak devreye sokacak, böylece sohbetler daha güvenli hale gelecek. Gizli mod özel bir tema ve ikona sahip olacak. Microsoft’a göre ekran resmi alma gibi özellikler de yeni güncelleme ile birlikte daha akıcı hale gelecek.

SwiftKey şu anda en çok talep gören sanal klavyeler arasında yer alıyor. Uygulama şu ana kadar Google Play Store üzerinden 100 milyondan fazla kez indirilirken, 5 yıldız üzerinden de 4,5 yıldız almış durumda.
WhatsApp'a İki Yeni Özellik Geldi
WhatsApp'a İki Yeni Özellik Geldi

WhatsApp, sesli mesajlar ve iletilen mesajlarla ilgili olarak kullanıcı deneyimini artıracak iki yeni özellik yayınladı. ...

Microsoft, Cortana Uygulamasının Fişini Çekiyor
Microsoft, Cortana Uygulamasının Fişini Çekiyor

Microsoft'un büyük umutlarla geliştirip piyasaya sunduğu sesli asistanı Cortana, piyasadaki diğer sesli asistanlar Google Asistan ve Siri gibi rakiplerinden geri kaldı ve bekleneni veremedi....

Honor View 20'nin Global Lansmanı Paris'te Yapıldı
Honor View 20'nin Global Lansmanı Paris'te Yapıldı

Huawei'nin alt markası olan Honor'ın amiral gemisi telefonu Honor View 20'nin fiyatı ve özellikleri belli oldu. ...