Samsung Galaxy S10'da McAfee Uygulaması Yüklü Olarak Gelecek

Samsung Galaxy S10'da McAfee Uygulaması Yüklü Olarak Gelecek

Barselona’da düzenlenen MWC 2019 etkinliğinde açıklamalar yapan McAfee, Samsung ile ortaklığını genişlettiğini duyurdu. Firmanın duyurusuna göre bütün Galaxy S10 cihazları, ön yüklü şekilde gelen McAfee uygulamalarıyla korunacak.


Dünyanın en bilinir siber güvenlik yazılımları şirketlerinden McAfee, mobil cihaz pazarında önemli bir ortak edinmiş durumda. Samsung ile bir süredir anlaşma gereği mobil uygulamalarını ön yüklü şekilde gönderen McAfee, Galaxy S10 ailesine özel bir anlaşma yaptı. 

Samsung’un 20 Şubat’a ABD’de tanıttığı Galaxy S10 cihazlarının hepsinde McAfee mobil antivirüs uygulamaları bulunacak. Cihazlarda bulunan Samsung Secure Wi-Fi servisi ile entegre bir şekilde çalışacak McAfee uygulamaları, cihazların halka açık kablosuz ağlarda daha güvenli olmalarını sağlayacak. Nitekim Secure Wi-Fi servisi şimdilik ABD’deki T-Mobile kullanıcılarının cihazlarında sunuluyor.

Benzer bir anlaşma ise Xiaomi ve Cheetah Mobile arasında bulunuyor. Bazı amiral gemilerinde Clean Master uygulamasını ön yüklü olarak sunan Xiaomi, arayüz ve özgün uygulamalara yer vermek yerine diğer uygulama geliştiricileri ile anlaşma yoluna gidiyor. Samsung’un McAfee ile yaptığı anlaşma ise biraz farklı, zira Güney Koreli şirketin çekirdek yazılımlarıyla entegre bir şekilde çalışan antivirüs yazılımlarından söz ediliyor. 

Samsung Galaxy S10+ kutu açılışını yaptığımız videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz:
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Apex Legends'a Yeni Antrenman ve Duo Modu Geldi
Apex Legends'a Yeni Antrenman ve Duo Modu Geldi

Apex Legends yeni 3.1 güncellemesiyle antrenman modu, sınırlı süreli duo modu, silah ve karakter dengelemeleri gibi değişiklikler aldı. Ayrıca Cadılar Bayramı temalı Fight or Fright etkinliği de sona ...

AT&T 5G'de 2Gbps Hızına Ulaşan İlk Şirket Oldu
AT&T 5G'de 2Gbps Hızına Ulaşan İlk Şirket Oldu

ABD merkezli telekomünikasyon şirketi AT&T, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki ilk 5G 2 Gbps hızına ulaşan şirket olduklarını bildirdi. ...

9PM Football Managers Game Jame, 6-8 Mart'ta
9PM Football Managers Game Jame, 6-8 Mart'ta

IEEE Computer Society(CS), lEEE’nin yazılım, programlama ve donanım gibi bilgisayar mühendisliği konularıyla ilgilenen alt topluluğudur. 100,000’den fazla üyesi ile dünyanın bilgisayar alanındaki en b...