Elektriği Telefondan Kontrol Ettiren Akıllı Priz: Bix BP-01

Elektrikli aletleri prize takılı olarak unutmak hem aletlere zarar verebiliyor hem de kazalara sebep olabiliyor. Tam da bu noktada devreye giren Bix BP-01 akıllı priz sayesinde oluşabilecek tüm hasarların önüne geçebilir, her şeyi telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz.


Evlerimizde kullandığımız elektronik aletlerin çoğu bir bataryaya sahip ve şarj olması gerekiyor. Bunların yanı sıra prize takılı olarak kullandığımız ancak uzun süre elektrik almaması gereken elektronik aletler de mevcut. Bugün bu elektrikli aletlere giden akımı, telefonunuz üzerinden kontrol etmenize imkan sağlayan Bix akım korumalı akıllı prizi inceleyeceğiz.

Prize taktığınız elektronik aletlere giden akımı prizin yanına gitmeden yönetmenizi sağlayan ürün; kazaları önlemenin yanı sıra, rahatınızı bozmadan prize takılı bir cihazın elektriğini kesmenize de olanak sağlıyor. Wi-Fi bulunan evlerde kablosuz olarak elektrik akımını yönetmenize imkan tanıyan priz, aynı zamanda bir çoklu priz işlevi görüyor.

Bünyesinde üç adet priz ve dört adet hızlı şarj destekli USB girişini barındıran ürün, tüm elektrik dağıtımı ihtiyacınızı kolay ve güvenli bir şekilde sağlayabilirsiniz. 180 cm kablo uzunluğuyla rahat bir kullanım sunan cihazın aynı zamanda mobil uygulama aracılığıyla da kontrol edildiğini söylemekte fayda var.

Android ya da iOS cihazlarla uyumlu bir uygulamaya sahip cihaz ayrıca Amazon Alexa ve Google Asistan’la da tam uyumlu olarak çalışıyor.

Kullandığımız her aletin elektrikle çalıştığı bu dönemde özellikle prize takılı unuttuğumuz aletlerin sebep verdiği kazaları önleme konusunda bir gereklilik haline gelmiş olan Bix BP-01 ürününün Teknostore sayfasına bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ürün için gerekli uygulamaları da aşağıdan indirebilirsiniz.
BİM, Bu Hafta Uygun Fiyatlı Tablet Satacak
BİM, Bu Hafta Uygun Fiyatlı Tablet Satacak

İndirimli teknolojik ürünler satarak kullanıcıların cebini rahatlatmaya çalışan BİM, bu hafta uygun fiyatlı oyuncu faresi ve yazıcı gibi ürünler satacak. ...

Chrome OS'a Birden Fazla Masaüstü Oluşturma İmkanı Geliyor
Chrome OS'a Birden Fazla Masaüstü Oluşturma İmkanı Geliyor

Chrome OS haricindeki tüm işletim sistemlerinde yer alan özellik, uzun bekleyişin ardından Chrome OS'a geliyor. ...

Samsung Galaxy Note10'un Tasarımı Ortaya Çıktı
Samsung Galaxy Note10'un Tasarımı Ortaya Çıktı

Ice Universe, Galaxy Note10'un dikkat çekici tasarımı Twitter üzerinden paylaştı. Galaxy Note10, yeni tasarımı ile Galaxy S10'lardan ayrılmayı başarmış olsa da Huawei P30 Pro benzeri bir...