Samsung Internet'e Karanlık Mod Geldi

Samsung Internet'e Karanlık Mod Geldi

Samsung, tüm akıllı telefonlarda kullanıma sunduğu mobil web tarayıcısını güncelledi. Güncelleme ile birlikte tarayıcı, One UI arayüzüne geçiş yaparken, tüm web sitelerinde geçerli bir Gece Modu'na sahip oldu.


Güney Koreli teknoloji devi Samsung, kendi akıllı telefonlarında gömülü olarak bulundurduğu, diğer akıllı telefon kullanıcılarının ise uygulama mağazalarından indirebildiği Samsung Internet web tarayıcısı ile kullanıcılara temiz, akıcı ve hızlı bir web deneyimi sunuyor. Samsung Internet kullanan çoğu kişi tarayıcıdan memnun kalırken, Samsung, getirdiği yeni özelliklerle tarayıcıyı geliştirmeye devam ediyor.

Bildiğiniz gibi Samsung, Android 9.0 Pie sürümü ile birlikte One UI adında yeni bir arayüz tasarımına geçiş yaptı ve sistem uygulamalarını da bu arayüz ile uyumlu olacak şekilde güncelledi. Ancak Samsung Internet, SE arayüz tasarımını kullanmaya devam ediyordu. Şirket, Samsung Internet için yayınladığı son güncelleme ile bu sorunu da ortadan kaldırdı ve uygulamaya One UI arayüzünü getirdi.

Ancak Samsung Internet’e gelen en dikkat çekici özellik bu değil. Artık Samsung Internet kullanıcıları, hem tarayıcı arayüzüne hem de web sitelere karanlık mod getiren bir Gece Modu’na sahipler. Bu sayede yukarıdaki görsellerde de görmüş olduğunuz gibi Webtekno.com’dan Facebook’a kadar pek çok siteyi karanlık modda kullanabiliyorsunuz. Şu an için hangi web sitelerde ya da sayfalardaki hangi eklentilerde uyumsuzluk olduğu bilinmiyor. Eğer hala Samsung Internet’i denemediyseniz aşağıdaki bağlantıdan uygulamayı indirebilirsiniz.
Microsoft, AirPods'lara Rakip Olmaya Hazırlanıyor
Microsoft, AirPods'lara Rakip Olmaya Hazırlanıyor

Ortaya çıkan bir rapora göre Microsoft, kendi üretimi olan kablosuz kulaklıkları piyasaya sürmek için hazırlanıyor. ...

Samsung'dan Uygun Fiyatlı Yeni Galaxy Note Modeli
Samsung'dan Uygun Fiyatlı Yeni Galaxy Note Modeli

Geçtiğimiz ağustos ayında piyasaya sürdüğü yeni nesil Galaxy Note 10 serisi ile önemli satış rakamlarına imza atan Güney Koreli teknoloji devi Samsung, aileye uygun fiyatlı yeni bir Galaxy Note modeli...

Redmi, Snapdragon 855'li Bir Akıllı Telefon Tanıtacak
Redmi, Snapdragon 855'li Bir Akıllı Telefon Tanıtacak

Xiaomi'nin giriş ve orta segment telefonlarını barındıran Redmi, ayrı bir marka haline geldi ve artık kendi amiral gemisi cihazlarını da tüketicilerle buluşturacak. ...