Samsung Internet'e Karanlık Mod Geldi

Samsung Internet'e Karanlık Mod Geldi

Samsung, tüm akıllı telefonlarda kullanıma sunduğu mobil web tarayıcısını güncelledi. Güncelleme ile birlikte tarayıcı, One UI arayüzüne geçiş yaparken, tüm web sitelerinde geçerli bir Gece Modu'na sahip oldu.


Güney Koreli teknoloji devi Samsung, kendi akıllı telefonlarında gömülü olarak bulundurduğu, diğer akıllı telefon kullanıcılarının ise uygulama mağazalarından indirebildiği Samsung Internet web tarayıcısı ile kullanıcılara temiz, akıcı ve hızlı bir web deneyimi sunuyor. Samsung Internet kullanan çoğu kişi tarayıcıdan memnun kalırken, Samsung, getirdiği yeni özelliklerle tarayıcıyı geliştirmeye devam ediyor.

Bildiğiniz gibi Samsung, Android 9.0 Pie sürümü ile birlikte One UI adında yeni bir arayüz tasarımına geçiş yaptı ve sistem uygulamalarını da bu arayüz ile uyumlu olacak şekilde güncelledi. Ancak Samsung Internet, SE arayüz tasarımını kullanmaya devam ediyordu. Şirket, Samsung Internet için yayınladığı son güncelleme ile bu sorunu da ortadan kaldırdı ve uygulamaya One UI arayüzünü getirdi.

Ancak Samsung Internet’e gelen en dikkat çekici özellik bu değil. Artık Samsung Internet kullanıcıları, hem tarayıcı arayüzüne hem de web sitelere karanlık mod getiren bir Gece Modu’na sahipler. Bu sayede yukarıdaki görsellerde de görmüş olduğunuz gibi Webtekno.com’dan Facebook’a kadar pek çok siteyi karanlık modda kullanabiliyorsunuz. Şu an için hangi web sitelerde ya da sayfalardaki hangi eklentilerde uyumsuzluk olduğu bilinmiyor. Eğer hala Samsung Internet’i denemediyseniz aşağıdaki bağlantıdan uygulamayı indirebilirsiniz.
Steam Fiyatı 10 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu
Steam Fiyatı 10 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Valve'ın Steam platformunda 10 TL olan Last Horizon isimli oyun, indiegala platformunda ücretsiz oldu. ...

Mortal Kombat 11’e Joker ve Terminatör DLC’sinin Geliyor
Mortal Kombat 11’e Joker ve Terminatör DLC’sinin Geliyor

Bu sabah yayınlanan resmi fragman, Mortal Kombat 11’in yeni DLC’sinin içeriğini resmileştirdi. Bu paketle birlikte DC’den Joker ve Terminatör serisinden T-800’ün Mortal Kombat 11’e katılacağı kesinleş...

Üniversiteliler İçin En İyi 14 Ücretsiz Uygulama
Üniversiteliler İçin En İyi 14 Ücretsiz Uygulama

Üniversitelerin kayıt dönemi başladı ve yakın zamanda pek çok genç, üniversiteli olmanın heyecanını yaşayacak. Üniversite eğitiminde yardımcı olabilecek, okulda işleri kolaylaştırabilecek uygulamaları...