Vivo V15 Pro'nun Özellikleri Belli Oldu

Vivo V15 Pro'nun Özellikleri Belli Oldu

Vivo'ya çok yakın bir kaynak, şirketin yeni orta segment telefonunun kritik özelliklerini ortaya çıkardı. İddialar doğruysa Vivo V15 Pro'nun amiral gemileri ile yarışır özelliklere sahip olacağını söyleyebiliriz.


Mobil Dünya Kongresi’ne birkaç hafta kala akıllı telefon devlerinin yeni cihazlarına ait sızıntılar ardı ardına gelmeye başladı. İsmini vermeyen bir Vivo çalışanı, Çinli akıllı telefon üreticisinin en yeni orta-üst seviye akıllı telefonu olacak Vivo V15 Pro’nun özelliklerini, tasarımını ve fiyatını sızdırdı.

Edinilen bilgiye göre Vivo V15 Pro, seviyesinin en iddialı akıllı telefonlarından biri olmak için tamamen çerçevesiz bir ekran ile gelecek. Cihazın ön kamerası, Vivo Nex modelinde olduğu gibi açılır kapanır mekanizmaya konulacak. Kamera demişken; Vivo V15 Pro, 48MP’lik ana kameraya sahip 3’lü arka kameraya ve 32MP’lik muhteşem bir ön kameraya sahip olacak.

Vivo V15 Pro Özellikler (Sızıntı)

  • Snapdragon 675 işlemci, Adreno 612 GPU
  • 6GB,8GB RAM / 128GB depolama
  • 6.59 inç Full HD+ Super AMOLED ekran
  • 48MP+8MP+5MP üçlü arka kamera
  • 32MP ön kamera
  • 4500 mAh batarya

Cihazın anavatanı Çin’de 1800 TL fiyat etiketi ile satışa çıkması bekleniyor. Vergilerle birlikte Türkiye fiyatının daha da yüksek olacağını söyleyebiliriz. Bununla birlikte söylentiler doğruysa cihaz, 2018 model amiral gemileri ile yarışacak özelliklere sahip diyebiliriz. Daha fazla ayrıntı için Vivo’nun 20 Şubat’taki lansmanını beklememiz gerekiyor.
Samsung, Galaxy Flex İçin Bir Video Yayınladı
Samsung, Galaxy Flex İçin Bir Video Yayınladı

Samsung'un katlanabilir akıllı telefonu için Ice Universe, Evan Blass gibi isimlerden sızıntılar beklerken bu seferki sızıntı şirketin kendisinden geldi. Samsung Vietnam, katlanabilir akıllı telefonun...

Xiaomi, 27W Hızlı Şarj Destekli Bir Telefonun Getirecek
Xiaomi, 27W Hızlı Şarj Destekli Bir Telefonun Getirecek

Çinli teknoloji devinin onaylattığı model numarası Xiaomi Mi 9 telefonuna ait olabilir. Model num...

Vivo Y17 Tanıtıldı: İşte Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y17 Tanıtıldı: İşte Fiyatı ve Özellikleri

Vivo, devasa bataryasıyla şarj konusunda, üçlü arka kamerasıyla ise fotoğraf konusunda kullanıcıyı üzmeyecek olan Vivo Y17'yi duyurdu. ...