The Witcher: Enhanced Edition, GOG.com'da Ücretsiz Oldu

The Witcher: Enhanced Edition, GOG.com'da Ücretsiz Oldu

RPG oyunu severlerin popüler serilerinden The Witcher'ın orijinal oyunu The Witcher: Enhanced Edition, GOG.com'da tamamen ücretsiz oldu.


Gwent: The Witcher Card Game, geçtiğimiz Ekim ayında yayınlandı fakat popülerliği, henüz potansiyeline ulaşmış durumda değil. GOG.com, Gwent: The Witcher Card Game’in potansiyel oyuncularına ulaşmak için GOG kütüphanesine Gwent: The Witcher Card Game’i ekleyenlere The Witcher: Enhanced Edition’ı ücretsiz bir şekilde oynama imkanı sunuyor.

Yapmanız gerekenler oldukça basit. İlk olarak bir GOG.com hesabı oluşturmanız gerekiyor. Zaten bir hesabınız varsa giriş yapmanız yeterli. Ardından Gwent: The Witcher Card Game’i kütüphanenize eklemelisiniz. Buradaki sayfanın en altındaki bağlantıdan GOG Galaxy uygulamasını bilgisayarınıza indirip kurduktan sonra Gwent: The Witcher Card Game’i indirebilirsiniz.

Ardından buraya tıklayarak yeniden kampanya sayfasına gidin. Subscribe & Claim butonuna tıkladıktan sonra açılan ekrandaki ‘Get it Free’ butonuna tıklayın. Oyun ilk olarak 9,99 dolar olarak gözükebilir. ‘Add to Cart’ butonuna tıkladıktan sonra oyun 0 dolar olarak gözükecek. Son olarak Check out now ve Pay for your order now butonlarına tıklayarak oyunu GOG.com kütüphanenize ekleyebilirsiniz.
Samsung Galaxy A9 Pro (2019) Duyuruldu
Samsung Galaxy A9 Pro (2019) Duyuruldu

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, kendi evinde gerçekleştirdiği lansmanla Galaxy A9 Pro (2019)'u duyurdu. ...

YouTube, Orijinal İçeriklerinin Fişini Çekiyor
YouTube, Orijinal İçeriklerinin Fişini Çekiyor

Premium üyelikler konusunda umduğunu bulamayan YouTube, orijinal içeriklerinin fişini çekmeye hazırlanıyor. ...

Apex Legends’ta Sizi Birçok Kişinin Önüne Atacak 8 İpucu
Apex Legends’ta Sizi Birçok Kişinin Önüne Atacak 8 İpucu

Apex Legends, hızla artan popülerliği sonucunda birçok kişiyi içerisine çekiyor. Bu durumun sonucunda da rekabet fazlasıyla artıyor. Siz de oyunda daha iyi taktiklere sahip olmak istiyorsanız sizler i...