The Witcher: Enhanced Edition, GOG.com'da Ücretsiz Oldu

The Witcher: Enhanced Edition, GOG.com'da Ücretsiz Oldu

RPG oyunu severlerin popüler serilerinden The Witcher'ın orijinal oyunu The Witcher: Enhanced Edition, GOG.com'da tamamen ücretsiz oldu.


Gwent: The Witcher Card Game, geçtiğimiz Ekim ayında yayınlandı fakat popülerliği, henüz potansiyeline ulaşmış durumda değil. GOG.com, Gwent: The Witcher Card Game’in potansiyel oyuncularına ulaşmak için GOG kütüphanesine Gwent: The Witcher Card Game’i ekleyenlere The Witcher: Enhanced Edition’ı ücretsiz bir şekilde oynama imkanı sunuyor.

Yapmanız gerekenler oldukça basit. İlk olarak bir GOG.com hesabı oluşturmanız gerekiyor. Zaten bir hesabınız varsa giriş yapmanız yeterli. Ardından Gwent: The Witcher Card Game’i kütüphanenize eklemelisiniz. Buradaki sayfanın en altındaki bağlantıdan GOG Galaxy uygulamasını bilgisayarınıza indirip kurduktan sonra Gwent: The Witcher Card Game’i indirebilirsiniz.

Ardından buraya tıklayarak yeniden kampanya sayfasına gidin. Subscribe & Claim butonuna tıkladıktan sonra açılan ekrandaki ‘Get it Free’ butonuna tıklayın. Oyun ilk olarak 9,99 dolar olarak gözükebilir. ‘Add to Cart’ butonuna tıkladıktan sonra oyun 0 dolar olarak gözükecek. Son olarak Check out now ve Pay for your order now butonlarına tıklayarak oyunu GOG.com kütüphanenize ekleyebilirsiniz.
WhatsApp Sizi Sinir Bozucu Gruplardan Kurtaracak
WhatsApp Sizi Sinir Bozucu Gruplardan Kurtaracak

WhatsApp günümüzde oldukça fazla kişi tarafından kullanılıyor. Öyle ki bu sayı her gün yaklaşık 300 milyonu buluyor. En popüler uygulamalardan biri olan WhatsApp, isteğiniz dışında gruplara eklenmeniz...

iOS 12.2, Kapalı Kalma Süresini Özelleştirme İmkanı Veriyor
iOS 12.2, Kapalı Kalma Süresini Özelleştirme İmkanı Veriyor

Apple, geçtiğimiz günlerde iOS 12.2 geliştirici beta sürümünü yayınladı ve yeni sürüm ile gelecek özellikler de ortaya çıkmış oldu. Daha önce sizlerle paylaştığımız özelliklere ek olarak iOS 12.2, Dow...

EMUI 9'da Başlatıcı Uygulamaları Kullanılamayacak
EMUI 9'da Başlatıcı Uygulamaları Kullanılamayacak

Huawei'nin Android 9 Pie tabanlı ROM'u EMUI 9'da üçüncü parti başlatıcı uygulamaları kullanılamayacak. ...