Kingdom Hearts III: ReMind DLC'sinin Fragmanı Yayınlandı

Kingdom Hearts III: ReMind DLC'sinin Fragmanı Yayınlandı

Square Enix, Kingdom Hearts III oyunu için çıkarılacak Re:Mind DLC'sinin fragmanını yayınladı. DLC, kış aylarında çıkacak.


Square Enix, Kingdom Hearts III’ün yeni indirilebilir eklentisinin fragmanını serinin Los Angeles’taki konserinde sundu. Fragman, bunun hemen ardından şirketin YouTube sayfasında yayınlandı. 80 saniyelik video, Kingdom Hearts III’ü kısaca tanıtıyor ve oyunun PS4 ve Xbox One için bu kış çıkacağını duyuruyor.

Konserde oyunun ilk fragmanından görüntüler sunulurken oyuncuların Aqua, Roxas ve Riku olarak savaşabileceği anlar göründüğünde kalabalık tarafından çılgınca tezahüratlar duyuldu.

DLC'nin tam olarak neyi içerdiği ve ne kadar kapsamlı olacağı belli değil. Re:Mind DLC’sinin ana oyundan büyük bir değişiklik sunup sunmayacağı veya daha fazla geliştirmeler olup olmayacağı hakkında bir bilgi bulunmuyor.

Square Enix, pazartesi gecesi şirketin E3 basın brifinginde muhtemelen Re: Mind hakkında daha fazla bilgi verecektir. Square, etkinlikte zaten Final Fantasy VII'nin ‘remake’ sürümünü ve Crystal Dynamics’in Avengers oyununu ilk kez görücüye çıkaracak.

Re:Mind DLC'sinin fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz:
Stadia'nın Merak Edilen Tüm Ayrıntıları E3'te Açıklanacak
Stadia'nın Merak Edilen Tüm Ayrıntıları E3'te Açıklanacak

Google Stadia'nın oyunlar ve fiyatlandırmalarla ilgili ayrıntıları 6 Haziran'da başlayacak olan E3'te açıklanacak. ...

Samsung Galaxy S10’un Olmasa da Olur 5 Özelliği
Samsung Galaxy S10’un Olmasa da Olur 5 Özelliği

Dünyanın en çok akıllı telefon üreten ve satan firması Samsung, amiral gemisi sınıfındaki yeni Galaxy S10 ailesiyle piyasadaki yerini aldı. Samsung’un Türkiye fiyatları netleşen ve ö siparişe açılan b...

Snapdragon 865'in Özellikleri Ortaya Çıktı
Snapdragon 865'in Özellikleri Ortaya Çıktı

Qualcomm'un 2020 model amiral gemisi telefonlara güç verecek, yeni nesil Snapdragon 865 yonga setinin özellikleri sızdırıldı. Şirket, geçtiğimiz günlerde yeni işlemcisini 3-5 Aralıkta gerçekleşecek bi...