Kingdom Hearts III: ReMind DLC'sinin Fragmanı Yayınlandı

Kingdom Hearts III: ReMind DLC'sinin Fragmanı Yayınlandı

Square Enix, Kingdom Hearts III oyunu için çıkarılacak Re:Mind DLC'sinin fragmanını yayınladı. DLC, kış aylarında çıkacak.


Square Enix, Kingdom Hearts III’ün yeni indirilebilir eklentisinin fragmanını serinin Los Angeles’taki konserinde sundu. Fragman, bunun hemen ardından şirketin YouTube sayfasında yayınlandı. 80 saniyelik video, Kingdom Hearts III’ü kısaca tanıtıyor ve oyunun PS4 ve Xbox One için bu kış çıkacağını duyuruyor.

Konserde oyunun ilk fragmanından görüntüler sunulurken oyuncuların Aqua, Roxas ve Riku olarak savaşabileceği anlar göründüğünde kalabalık tarafından çılgınca tezahüratlar duyuldu.

DLC'nin tam olarak neyi içerdiği ve ne kadar kapsamlı olacağı belli değil. Re:Mind DLC’sinin ana oyundan büyük bir değişiklik sunup sunmayacağı veya daha fazla geliştirmeler olup olmayacağı hakkında bir bilgi bulunmuyor.

Square Enix, pazartesi gecesi şirketin E3 basın brifinginde muhtemelen Re: Mind hakkında daha fazla bilgi verecektir. Square, etkinlikte zaten Final Fantasy VII'nin ‘remake’ sürümünü ve Crystal Dynamics’in Avengers oyununu ilk kez görücüye çıkaracak.

Re:Mind DLC'sinin fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz:
Huawei P30 Serisi Yepyeni Bir Snapchat Tecrübesi Yaşatacak
Huawei P30 Serisi Yepyeni Bir Snapchat Tecrübesi Yaşatacak

Huawei, Snapchat ile birlikte çalışarak P30 serisine yepyeni bir Snapchat deneyimi yaşatmayı planlıyor. ...

Kısa Süreliğine Ücretsiz 6 iOS Uygulama
Kısa Süreliğine Ücretsiz 6 iOS Uygulama

App Store'da sürekli olarak gerçekleştirilen indirimler ve ücretsiz hâle gelen uygulamaların listelendiği bu haberimizde, kısa süreliğine ücretsiz olan farklı kategorilerdeki 6 uygulamayı sizler de in...

Nokia'nın Gizemli Telefonu TA-1182 Ortaya Çıktı
Nokia'nın Gizemli Telefonu TA-1182 Ortaya Çıktı

Nokia'nın gizemli bir telefon üzerinde çalıştığı Federal İletişim Kurulu tarafından alınan bir sertifika ile ortaya çıktı. TA-1182 ismi verilen Nokia'nın yeni akıllı telefonu, 6 inç boyutunda bir ekra...