Steam'de 11 TL Olan Bu Oyunu Ücretsiz İndirebilirsiniz

Steam'de 11 TL Olan Bu Oyunu Ücretsiz İndirebilirsiniz

Steam’deki fiyatı 11 TL olan Dreaming Sarah, bağımsız oyun geliştiricilerinin oyunlarını sunduğu Indie Gala’da ücretsiz olarak erişime açıldı. Steam’de %91 oranında olumu değerlendirmeye sahip oyunu indirmek için yapmanız gerekenleri açıklıyoruz.


Klasik oyunları seviyor, bağımsız oyuncuların akıllarından çıkan hikayelere ilgi duyuyorsanız bugünkü ücretsiz oyun haberimiz tam size göre. Steam üzerindeki değerlendirmeleri son derece olumlu olan Dreamin Sarah’a ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. 

Bu oyuna ücretsiz olarak ulaşmanızı sağlayacak platform ise bu kez İndie Gala adındaki bağımsız oyun ve oyunculuk platformu. Sektörün en sevilen yapımlarını bir araya getirip derleyen platform, Steam’de ücretli olarak sunulan önemli bağımsız yapımları bazen ücretsiz olarak sunuyor. 

Sarah Asteristic Game Studio tarafından geliştirilen Dreaming Sarah, komada olan bir genç kızın hayal dünyasında geçiyor. Göreviniz, Sarah’ı hayata bağlayan bilincinde dolaşarak, onu tekrar uyandırmak. Bu güzel hikayesi için hazır ücretsiz yakalamışken oyuna şans vermek isteyebilirsiniz.

Dreamng Sarah’ı indirmek için buradaki bağlantıya tıklayıp, açılan sayfadaki "Download" butonuna tıklamak. Yapmanız gerekenler sadece  bu kadar. Tarayıcı üzerinden inen .zip dosyasının içerisinde, oyunun kurulum dosyalarını göreceksiniz. Kurulumu gerçekleştirdikten sonra oyunu oynayabilirsiniz.

İyi eğlenceler, ücretsiz oyunlardan haberdar olmak için takipte kalın.
BTK'nin İnternet ile İlgili Danışmanlık Verdiği Site
BTK'nin İnternet ile İlgili Danışmanlık Verdiği Site

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından bir süre önce yayınlanan internetyardım.org isimli sitede, sakıncalı içeriklere ilişkin her türlü sorunuza yanıt bulabiliyorsunuz. Bilgi güvenli...

World War Z'nin Çıkış Fragmanı Yayımlandı
World War Z'nin Çıkış Fragmanı Yayımlandı

Hayatta kalma ve dünyanın sonunu konsept olarak kullanan yapımları seven oyunculara müjde. Bu alanda gayet başarılı olması beklenen World War Z, 16 Nisan'da oynanılabilir olacak. ...

Google Chrome'da Gizliliğinizi Sağlama Alacak 7 Ayar
Google Chrome'da Gizliliğinizi Sağlama Alacak 7 Ayar

Her ne kadar Google Chrome en çok kullanılan internet tarayıcısı olsa da, güvenlik denildiği zaman ilk akla gelen isim olmuyor. Bu haberimizde, tarayıcınızı daha güvenli hale getirebileceğiniz 7 gizli...