Steam'de 11 TL Olan Bu Oyunu Ücretsiz İndirebilirsiniz

Steam'de 11 TL Olan Bu Oyunu Ücretsiz İndirebilirsiniz

Steam’deki fiyatı 11 TL olan Dreaming Sarah, bağımsız oyun geliştiricilerinin oyunlarını sunduğu Indie Gala’da ücretsiz olarak erişime açıldı. Steam’de %91 oranında olumu değerlendirmeye sahip oyunu indirmek için yapmanız gerekenleri açıklıyoruz.


Klasik oyunları seviyor, bağımsız oyuncuların akıllarından çıkan hikayelere ilgi duyuyorsanız bugünkü ücretsiz oyun haberimiz tam size göre. Steam üzerindeki değerlendirmeleri son derece olumlu olan Dreamin Sarah’a ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. 

Bu oyuna ücretsiz olarak ulaşmanızı sağlayacak platform ise bu kez İndie Gala adındaki bağımsız oyun ve oyunculuk platformu. Sektörün en sevilen yapımlarını bir araya getirip derleyen platform, Steam’de ücretli olarak sunulan önemli bağımsız yapımları bazen ücretsiz olarak sunuyor. 

Sarah Asteristic Game Studio tarafından geliştirilen Dreaming Sarah, komada olan bir genç kızın hayal dünyasında geçiyor. Göreviniz, Sarah’ı hayata bağlayan bilincinde dolaşarak, onu tekrar uyandırmak. Bu güzel hikayesi için hazır ücretsiz yakalamışken oyuna şans vermek isteyebilirsiniz.

Dreamng Sarah’ı indirmek için buradaki bağlantıya tıklayıp, açılan sayfadaki "Download" butonuna tıklamak. Yapmanız gerekenler sadece  bu kadar. Tarayıcı üzerinden inen .zip dosyasının içerisinde, oyunun kurulum dosyalarını göreceksiniz. Kurulumu gerçekleştirdikten sonra oyunu oynayabilirsiniz.

İyi eğlenceler, ücretsiz oyunlardan haberdar olmak için takipte kalın.
Sony, PlayStation 4'te Anthem İçin Para İadesi Yapıyor
Sony, PlayStation 4'te Anthem İçin Para İadesi Yapıyor

PlayStation 4 kullanıcılarının Anthem ile yaşadıkları sorunlar nedeniyle Sony, talep eden kullanıcılarının oyunu geri verip para iadesi almasına izin veriyor. ...

Microsoft, Mayıs Güncelleştirmesinde Paint'i de Yenileyecek
Microsoft, Mayıs Güncelleştirmesinde Paint'i de Yenileyecek

Microsoft'un kullanıcılara sunacağı Mayıs ayı güncelleştirmesinde, Paint ile ilgili de yeniliklerin olacağı ortaya çıktı. Paint uygulamasına gelecek olan yeniliklerle birlikte, uygulama klavye üzerind...

Ancestors: The Humankind Odyssey’in Çıkış Tarihi Belli Oldu
Ancestors: The Humankind Odyssey’in Çıkış Tarihi Belli Oldu

Ancestors'u uzun zamandır bekleyenler için güzel haber sonunda geldi. 27 Ağustos 2019 tarihinde bilgisayarlar için geliyor. ...