Xbox Game Pass Temmuz Ayı Ücretiz Oyunları Belli Oldu

Xbox Game Pass Temmuz Ayı Ücretiz Oyunları Belli Oldu

Microsoft, Xbox Game Pass üyeleri için hazırlanan temmuz ayı ücretsiz oyunlarını duyurdu. Kampanya dahilinde 8 oyun, belirlenen tarihlerden itibaren ücretsiz olacak.


Microsoft, Xbox Game Pass abonelerinin temmuz ayı boyunca ücretsiz olarak deneyimleyebilecekleri oyunları resmi olarak açıkladı.

Yapılan duyuruda dikkat çeken bir detay bulunuyor. Bu detay, listelenen oyunların bazılarının sadece bilgisayar üzerinde bazılarının sadece konsol bazılarının da hem bilgisayar hem de konsol üzerinden oynanabiliyor olması.

İşte temmuz ayı boyunca ücretsiz olan oyunlar;

Bu ay için ücretsiz olan oyunlar ile ilgili olarak bilinmesi gereken başka bir detay daha bulunuyor. Bu detay, oyunların ücretsiz olduğu sürenin aynı olmaması. Bu konuda belirtilen takvimin takip edilmesi gerekiyor. Microsoft tarafından yapılan açıklamalara göre Shadow of War, My Time at Portia ve Undertale, 4 Temmuz itibarıyla ücretsiz olarak sunuluyor. Dead Reasing 4, Blazing Chrome, LEGO City Undercover, Timespinner ve Unavowed ise 11 Temmuz itibarıyla ücretsiz olacak.

Duyurulan oyunlardan Dead Reasing 4, Shadow of War, My Time at Portia ve Blazing Chrome hem Xbox One hem de bilgisayar üzerinden oynanabiliyor. Timespinner, Unavowed ve Undertale sadece bilgisayar üzerinden oynanabilirken LEGO City Undercover ise sadee Xbox One üzerinden oynanabiliyor.
Nvidia GeForce GTX 1660 Ti’nin Olası Çıkış Tarihi ve Fiyatı
Nvidia GeForce GTX 1660 Ti’nin Olası Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Nvidia’nın yeni ekran kartı GeForce GTX 1660 Ti için henüz kesin bir bilgi yok ama elimizde bazı ipuçları var. ...

Yeni COD Oyunu, 200 Kişilik Battle Royal Modu ile Gelecek
Yeni COD Oyunu, 200 Kişilik Battle Royal Modu ile Gelecek

Call of Duty serisinin son üyesi, sonbaharda piyasaya sürülecek. Bir yandan çalışmalar devam ederken diğer yandan da oyunla ilgili yeni bir söylenti ortaya çıktı. Buna göre oyunun hayatta kalma modunu...

Microsoft, E3 2019'da Xbox'lar İçin "Bir Şeyler" Planlıyor
Microsoft, E3 2019'da Xbox'lar İçin "Bir Şeyler" Planlıyor

Microsoft'un yeni nesil oyun konsollorını beklenilenden daha erken görebiliriz. Zira şirketin yaklaşmakta olan E3 2019 için yapmış olduğu tanıtım materyali brifinginde, yeni Xbox ailesi için bir kod a...