Assassin's Creed 3 Remastered'ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Assassin's Creed 3 Remastered'ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Ubisoft'un adını duyurmasında büyük rol oynayan seri Assassin's Creed, yeniden oyuncularla birlikte olmaya hazırlanıyor. Bugün, Assassin's Creed 3'ün Remastered versiyonunun yayınlanacağını duyuran Ubisoft, serinin hayranlarını sevindirmeyi başardı.


Assassin's Creed serisiyle dünya çapında adını duyuran Ubisoft, serinin en sevilen oyunlarından olan Assassin's Creed 3'ün Remastered versiyonunun ne zaman çıkacağını açıkladı. Hikayesiyle ilgi çeken oyunun yenilenmiş hali 29 Mart'ta bizlerle olacak.

Oyunun yenilenmiş haline eskisine göre çok daha fazla güneş ışığının eklendiğini söyleyebiliriz. Genel anlamda aydınlatma konusunda oldukça geliştirilmiş olan oyunun 6 yıldan daha eski olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Ana hikayenin yanı sıra George Washington'ın kral olmaya çalıştığı DLC de yenilenen şeyler arasında yer alıyor. Grafik ve ışık anlamında bu kadar yol kat eden Ubisoft, oyuna 4K ve HDR desteğini de eklemeyi ihmal etmemiş.

Oyunun Season Pass paketine önceden sahip olan oyuncular, bahsi geçen tüm bu yenilikleri ücretsiz olarak alabilecekler. Ancak bu pakete sahip olmayan oyuncular, Remastered versiyon için para ödemek zorundalar.
"PlayStation 5, PS4 Oyunlarını %100 Çalıştıracak"
"PlayStation 5, PS4 Oyunlarını %100 Çalıştıracak"

Digital Foundry'den ünlü analist John Linneman, PS4 oyunlarının kesinlikle yeni konsolda çalışacağını belirtti. ...

Akıllı Bileklik Huami Amazfit Cor 2 Tanıtıldı
Akıllı Bileklik Huami Amazfit Cor 2 Tanıtıldı

NFC desteği sayesinde temassız ödeme yapabildiğiniz, gelişmiş sensörleri sayesinde uyku, egzersiz ve sağlık durumunuzu sürekli olarak takip edebildiğiniz akıllı bileklik Huami Amazfit Cor 2 resmi olar...

AirPower 2019'da Gelecek mi?
AirPower 2019'da Gelecek mi?

Duyurulduğu günden beri adeta sırra kadem basan AirPower'a dair yeni bilgi kırıntılarını takip eden Digitimes, cihazın duyurusu için 2019 yılına işaret ediyor. ...