Nubia Z20'nin Çentiksiz Tasarımı Açığa Çıktı

ZTE firmasının alt markası Nubia, 8 Ağustos tarihinde Nubia Z20'yi sunmaya hazırlanıyor. Sunuma sayılı günler kala cihazın tasarımı hakkında bizi aydınlatacak yeni bir görüntü sızdırıldı.


Kurulduğu 2015 yılından bu yana ilgi çekici telefon tasarımları yapan Çin merkezli Nubia firması, amiral gemisi Z20'yi 8 Ağustos tarihinde tanıtacağını açıkladı. Nubia Z20'nin sunumuna sayılı günler kalmasına rağmen telefonla çekilen fotoğraflardan başka bir detay ortaya çıkmamıştı. Telefonun bugün sızdırılan görselleriyle en azından Z20'nin dış görünüşü hakkında biraz bilgi sahibi olduk.

Sızdırılan görsel, oldukça kalitesiz ancak telefonun kenarlarındaki çerçevenin oldukça ince olduğu görünüyor. Görseldeki telefonda kılıf takılı lakin kenarların kavisli bir yapıda olduğu açıkça belli oluyor. 

nubia z20

Görseldeki telefonun ön tarafında herhangi bir kamera bulunmuyor. Bu yüzden arka kamerayı yükselten bir mekanizma bulunması veya arkada ikincil bir ekran bulunması öngörülüyor. Bilindiği gibi Nubia, daha önce de çift ekranlı bir tasarım yapmıştı. Bu yüzden çift ekran iddiası, yükseltme mekanizmasına göre daha olası duruyor.

Henüz elimizde telefon hakkında fiyat ve donanımsal anlamda bir bilgi bulunmuyor ancak umarız Nubia Z20 de diğer Çinli firmaların cihazları gibi fiyat/performans odaklı olur.
NewsGuard Eklentisi, Daily Mail'i Hedef Aldı
NewsGuard Eklentisi, Daily Mail'i Hedef Aldı

Microsoft'un internet tarayıcısında yer alan bir eklenti, Mail Online okurlarına siteye girdiklerinde, sitenin haberlerine güvenmemeleri gerektiğini belirten bir uyarı yazısı gösteriyor. ...

Konuya Hiç Vakıf Olmayanlar İçin: Bilgisayar Nasıl Çalışır?
Konuya Hiç Vakıf Olmayanlar İçin: Bilgisayar Nasıl Çalışır?

Günlük hayatta neredeyse her an yardımcımız olan bilgisayarları biliyoruz, ancak onların nasıl çalıştığını yeteri kadar biliyor muyuz? ...

Ninja, 100.000 Kill'e İlk Kim Ulaşacak?' Kapışmasını Yitirdi
Ninja, 100.000 Kill'e İlk Kim Ulaşacak?' Kapışmasını Yitirdi

Twitch'in en ünlü yayıncısı Ninja, Fortnite'ta uzunca süredir galibi beklenen yarışmayı HighDistortion'a karşı kaybetti. ...