Nintendo Switch İçin Üretilen Kulaklık Bağlantılı Kumandalar

Nintendo Switch İçin Üretilen Kulaklık Bağlantılı Kumandalar

Nintendo Switch için üretilmiş olan bu oyun kumandaları, üzerinde kulaklık girişi bulunduruyor. Üstelik kumandanın üzerinde bulunan tuşlar, ses kontrolünün yapılmasına da imkan sağlıyor.


Oyunseverler için en az bilgisayarlarının donanımları ya da konsollarının özellikleri kadar, kumandaları da büyük bir önem arz ediyor. Rahat ve konforlu bir oyun kumandasının, oyun performansını etkileyeceği su götürmez bir gerçek. Ancak şimdi tanıtacağımız bu ürün, Nintendo Switch için üretilmiş, 3.5 mm kulaklık girişine sahip olan ilk oyun kumandası.

PDP tarafından üretilmiş olan bu oyun kumandaları temel anlamda Nintendo Switch'in orijinal oyun kumandalarına fazlasıyla benzerlik gösteriyor. Orijinal kumandalara ek olarak kulaklık girişi bulunuyor ve ses kontrolünün yapılabilmesi sağlanıyor. Farklı renk seçeneklerine sahip olan bu oyun kumandası, uygun fiyatıyla da Nintendo Switch kullanıcılarının sıklıkla tercih edeceği bir model olacağa benziyor.

İşte PDP tarafından üretilen o oyun kumandaları:

nintendo

Bu oyun kumandasında ses ayarları, doğrudan kumanda üzerinden yapılabiliyor ve bu da bu oyun kumandasına farklı bir avantaj sağlıyor. Üstelik kumandanın üzerinde bulunan tuşlar özelleştirilebiliyor.

Mor, siyah, kırmızı ve mavi renk seçeneklerinin olduğu bu ürün, uygun kaplamalarla da daha çeşitli görünüşlere sahip olabiliyor.

Ürün, PDP'nin resmi internet sitesi üzerinden ve Amazon'dan satılıyor. PDP'nin resmi internet sitesi üzerinden yapılan satışlar sadece Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'yı kapsıyor ancak ürün Amazon üzerinden sipariş edilirse, Türkiye'ye teslimat sağlanıyor. Tüm bu özellikleriyle birlikte kulaklık girişi olan bu Nintendo Switch oyun kumandasına sahip olmak isterseniz 24.99 dolar (yaklaşık 140 TL) ödeme yapmanız gerekiyor. Ürünün Amazon sayfasına ulaşmak isterseniz, burada bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.
OUKITEL'in 10.000 mAh Bataryalı Telefonu Ön Siparişe Çıkıyor
OUKITEL'in 10.000 mAh Bataryalı Telefonu Ön Siparişe Çıkıyor

OUKITEL firması, yüksek batarya kapasitesini 10.000 mAh değerindeki bataryasıyla yepyeni bir aşamaya taşıyor. ...

Samsung Galaxy Note10'da ToF Sensörleri Bulunacak
Samsung Galaxy Note10'da ToF Sensörleri Bulunacak

Samsung, kamera konusunda yeni nesil telefonlarını oldukça iddialı bir konuma getirmeye kararlı gibi görünüyor. ...

AMD, Mini Bilgisayar İşlemcilerini Duyurdu
AMD, Mini Bilgisayar İşlemcilerini Duyurdu

AMD, Intel ile olan amansız rekabette rakibinin tek üretici olduğu bir başka alanı daha hedef aldı ve mini bilgisayar pazarına da el attı. Firma, mini bilgisayarlar için ürettiği Ryzen işlemcileri V10...