Fortnite'ın 10. Sezonunun Başlayacağı Tarih Belli Oldu

Fortnite'ın 10. Sezonunun Başlayacağı Tarih Belli Oldu

Popüler Battle Royale oyunu Fortnite, sürekli güncellenmeye devam ediyor. Oyunun 10. sezonu, önümüzdeki ay itibariyle başlamış olacak. 10. sezonla birlikte Fortnite'a yeni skinler ve yeni Battle Pass eklenmiş olacak.


Fortnite'ın 9. sezonu kapanışı yapmak üzere. Oyuncular son ödüllerini kazanmak için çaba gösterirken, oyunun 10. sezonuyla ilgili yeni bilgiler gelmeye başladı. 1 Ağustos 2019'da çıkacak olan Fortnite 10. sezon çıkana kadar, oyunun 9. sezonu toplamda 12 hafta boyunca oynanılabilir olmuş olacak. Normalde daha kısa olan bu süre, Fortnite Dünya Kupası'nın ay sonuna kadar devam edecek olmasından kaynaklanıyor. Sezon güncellemeleri oynanışı veya haritayı değiştirdiği için aktif bir turnuva varken güncelleme yapmak pek mantıklı değil.

9. sezonun bitmesiyle birlikte 1 Ağustos'un ilk saatlerinde başlayacak olan 10. sezon, yeni skinler ve Battle Pass ile birlikte gelecek. Henüz bu skinlerin nasıl olacağı veya Battle Pass'in detayları hakkında bir bilgi bulunmuyor.

fortnite

Fortnite'ın 10. sezonu gelene kadar oyuncular, 9. sezonun meydan okumalarını tamamlayabilir ve ödüllerini alabilirler. 9. sezon 10. hafta challenge'ları şu an aktif durumda.

Battle Royale oyunları arasında ücretsiz olması ve sürekli güncellenen etkinlikleriyle en çok oyuncu sayısına ulaşan Fortnite, bu etkinlikleri güncellemeye devam edecek gibi görünüyor. 10. sezon ile birlikte oyuna neler ekleneceği tam olarak bilinmese de 1 Ağustos tarihine kadar yeni detayları öğreniyor olacağız.
Qualcomm, İki Yeni Yongasını Duyurdu
Qualcomm, İki Yeni Yongasını Duyurdu

Donanım üretcisi Qualcomm, bugün yaptığı duyuruda Snapdragon 665 ve 730 yongalarını tanıttı. Dev şirket ayrıca oyun odaklı olan 730G yongasını da kullanıcılara sunacağını açıkladı. ...

Valve'dan Counter Strike'ın 20. Yaş Gününe Özel Retro Dust 2
Valve'dan Counter Strike'ın 20. Yaş Gününe Özel Retro Dust 2

Birinci şahıs nişancı oyunlarının en popülerlerinden bir tanesi olan Counter Strike'ın 20. yaş günü yaklaşırken Valve, oyunun en az kendisi kadar popüler olan Dust 2 haritasının retro versiyonunu duyu...

TSMC, 2 nm İşlemcilerin Ar-Ge Çalışmalarına Başlıyor
TSMC, 2 nm İşlemcilerin Ar-Ge Çalışmalarına Başlıyor

Tayvan merkezli, 50 binden fazla çalışanı olan, dünyanın en büyük yarı iletken üreticisi olma ünvanına sahip olan TSMC; 2 nm işlemcilerle ilgili Ar-Ge çalışmalarına başlayacaklarını duyurdu. 2024 yılı...