Fortnite'ın 10. Sezonunun Başlayacağı Tarih Belli Oldu

Fortnite'ın 10. Sezonunun Başlayacağı Tarih Belli Oldu

Popüler Battle Royale oyunu Fortnite, sürekli güncellenmeye devam ediyor. Oyunun 10. sezonu, önümüzdeki ay itibariyle başlamış olacak. 10. sezonla birlikte Fortnite'a yeni skinler ve yeni Battle Pass eklenmiş olacak.


Fortnite'ın 9. sezonu kapanışı yapmak üzere. Oyuncular son ödüllerini kazanmak için çaba gösterirken, oyunun 10. sezonuyla ilgili yeni bilgiler gelmeye başladı. 1 Ağustos 2019'da çıkacak olan Fortnite 10. sezon çıkana kadar, oyunun 9. sezonu toplamda 12 hafta boyunca oynanılabilir olmuş olacak. Normalde daha kısa olan bu süre, Fortnite Dünya Kupası'nın ay sonuna kadar devam edecek olmasından kaynaklanıyor. Sezon güncellemeleri oynanışı veya haritayı değiştirdiği için aktif bir turnuva varken güncelleme yapmak pek mantıklı değil.

9. sezonun bitmesiyle birlikte 1 Ağustos'un ilk saatlerinde başlayacak olan 10. sezon, yeni skinler ve Battle Pass ile birlikte gelecek. Henüz bu skinlerin nasıl olacağı veya Battle Pass'in detayları hakkında bir bilgi bulunmuyor.

fortnite

Fortnite'ın 10. sezonu gelene kadar oyuncular, 9. sezonun meydan okumalarını tamamlayabilir ve ödüllerini alabilirler. 9. sezon 10. hafta challenge'ları şu an aktif durumda.

Battle Royale oyunları arasında ücretsiz olması ve sürekli güncellenen etkinlikleriyle en çok oyuncu sayısına ulaşan Fortnite, bu etkinlikleri güncellemeye devam edecek gibi görünüyor. 10. sezon ile birlikte oyuna neler ekleneceği tam olarak bilinmese de 1 Ağustos tarihine kadar yeni detayları öğreniyor olacağız.
Huawei, P30 Serisinin Tamamında OLED Ekran Kullanacak
Huawei, P30 Serisinin Tamamında OLED Ekran Kullanacak

Geliştirme aşamasındaki örnekleri kullanan kişilerden gelen raporlar, Huawei P30'un yeniden tasarlanan bir ön yüze sahip olacağını söylüyor. ...

AMD, İşletmeler İçin Tasarlanan Ryzen PRO Serisini Duyurdu
AMD, İşletmeler İçin Tasarlanan Ryzen PRO Serisini Duyurdu

Dünya üzerindeki en büyük işlemci üreticilerinden biri olan AMD, yeni işlemcilerini duyurdu. İşletmelerin yüksek performans ihtiyaçlarına yönelik olacak şekilde tasarlanan ve çok güçlü işlemcilerden o...

PUBG Mobile'ın Yeni Erangel Haritası Nasıl Görünecek?
PUBG Mobile'ın Yeni Erangel Haritası Nasıl Görünecek?

Son yılların en popüler oyunlarından olan PUBG'nin mobil sürümü de yenilenen Erangel haritasına hazırlanıyor. Geliştirici şirketin PUBG Mobile için hazırladığı bir video, haritaya gelecek yenilikleri ...