Samsung Galaxy S10'a Ultra Geniş Panorama Özelliği Geldi

Samsung Galaxy S10'a Ultra Geniş Panorama Özelliği Geldi

Samsung'un güncel amiral gemisi Galaxy S10, kamera performansını artıran bir özelliğe kavuştu.


Şubat ayında düzenlediği Unpacked etkinliğiyle yepyeni amiral gemisi serisi akıllı telefonlarını duyuran Samsung, Galaxy S10 akıllı telefonuyla ortaya fazlasıyla başarılı bir iş koyduğunu göstermişti. 3 arka kamerasıyla oldukça kaliteli fotoğraflar çekebilen cihaz, ultra geniş açılı kamerasıyla da şahane görüntüler yakalamaya olanak tanıyor.

Güney Koreli şirketin yayımladığı  Mayıs güncellemesiyle Galaxy S10 akıllı telefonuna ultra geniş açılı panorama çekim özelliği geldi. Normal çekime göre tek fotoğrafta çok daha fazla alanı yakalamanızı sağlayan ultra geniş açılı çekim modunun panorama çekimine eklenmesi, birçok kullanıcı tarafından faydalı bir özellik olarak değerlendirildi.

Samsung'un yayımladığı güncelleme her ne kadar kamera tarafına iyileştirmeler getirse de akıllı telefonun işleyişine kötü yönde etki eden bazı hataları da içeriyor. Akıllı telefon sektörü devi şirketin Mayıs güncellemesini hâlâ Galaxy S10 kullanıcılarının indirmesine sunuyor olması, çok yakın bir zamanda hataları gideren ufak bir güncellemenin daha Samsung tarafından yayımlanacağına işaret ediyor.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Regnant eSports, Finale Bir Adım Daha Yaklaştı
Regnant eSports, Finale Bir Adım Daha Yaklaştı

Kısa bir süre önce sponsor olduğumuz ve gururla desteklediğimiz Regnant eSports, rakiplerini eleyerek Dota 2 Türkiye Şampiyonası’nda finale çok yaklaştı. ...

Nokia’nın Yeni Telefonu, Tripofobiyi Tetikliyor
Nokia’nın Yeni Telefonu, Tripofobiyi Tetikliyor

Nokia 9 PureView’in arka yüzeyi, sahip olduğu yedi delikle delik korkusu olan kişileri ürpertiyor. ...

AMD Ryzen İşlemcisi 5 GHz Barajını Aştı
AMD Ryzen İşlemcisi 5 GHz Barajını Aştı

AMD, son etkinliklerinden birinde AMD Ryzen 3000'in yapabileceklerini ortaya koydu. AMD, MSI X570...