Acun Ilıcalı’nın yeni projesi Exxen hakkında son bilgiler 2020

Acun Ilıcalı’nın yeni projesi Exxen hakkında son bilgiler 2020

Acun Ilıcalı’nın yeni projesi Exxen, iddialı projelerle yayın hayatına başlamaya hazırlanıyor. Tanınmış isimlerin bulunduğu platform, transferlerini sürdürürken, diğer taraftan Exxen abonelik fiyatı ve faaliyete geçeceği tarih merak ediliyor.

EXXEN KADROSUNDA KİMLER VAR

Exxen’de; İbrahim Büyükak, Beyazıt Öztürk, Hasan Can Kaya, Tolga Çevik, Reynmen, Orkun Işıtmak ve Berkcan Güven gibi isimler yer alacak.

EXXEN YAPIMLARI

“Türkiye’nin Dijital Platformu” sloganıyla yola çıkmaya hazırlanan Exxen’in yapımlarını Haluk Bilginer’in başrolünde olacağı Haysiyet Bey; Tolga Çevik’in sahnede olacağı TolgShow, Asabi Annem; Orkun Işıtmak’tan Kirli Çamaşır; Zeynep Bastık ve misafirleri oluşturacak.

Ayrı olarak Enis Arıkan’ın eğlence programı; Ferhat Albayrak ve Doğan Kabak’ın Garaj yapımı da iddialı geliyor. Garaj’da araba tutkunları lüks araçlar ve araçlara konusunda her şeyi bu programda bulabilecek. Sürpriz aksiyonların da izleyicileri beklediği belirtiliyor.

EXXEN ABONELİK FİYATI

Acun Ilıcalı, Reynmen ve Berkcan Güven ile yaptığı TikTok canlı yayınında platformun ilk hafta fiyatsız hizmet vereceğini duyurmuştu. Mevzubahis platformda Netflix’e benzer değişik paket seçeneklerinin bulunacağı konuşuluyor.

Hasan Can Kaya ise YouTube’da yaptığı izahta, herkesin ödeyebileceği düzeyde paketlerin olduğunu söylemişti. Bu vaziyette Netflix ile de rekabet edebilecek ücret aralıklarının sunulacağını dile getirsek yanlış olmaz.

EXXEN NE VAKİT BAŞLAYACAK

Exxen’in resmi Instagram hesabına baktığımızda “Türkiye’nin Dijital Platformu 1 Ocak’ta yayında!” ifadesini görüyoruz. Bu da demek oluyor ki merakla beklenen projenin hayata geçmesi için artık sayılı günler kaldı.

Diğer Exxen yapımları şu şekilde:

Astrolojinin kalbi Hande Kazanova ve Dinçer Güner ile atacak. Astrolojiye dair her şey, Astrolojik Şifreler’de.

Profesyonel ekibimizin başında Çağan Atakan Arslan, Şef Türev Uludağ’a zayıflamak için yol gösterecek. Sizce Şef Türev Uludağ, hayalindeki kiloya kavuşabilecek mi?

Kıyasıya rekabet, bitmeyen mücadele. Fight Club. 11 dövüşçü 1 hanede yaşayacak, doyasıya heyecan yaşanacak.

Sıradaki Youtuber neden sen olmayasın? Youtuber olmak isteyenlerin adresi, “O adam Oldun mu?”

Aksiyon, komedi ve aşk bir araya geldiğinde neler olacağını merak ediyorsanız: Vahşi Şeyler.

Birbirinden güçlü isimler ile heyecan, mücadele ve kıyasıya rekabet: Ayak tenis.

Üniversite öğrencisi Zeynep bir anda 6 çocuğun arasına düşerse: Yetiş Zeynep.

Her insanın bir hikayesi vardır. Tanışmak, anlamak, empati kurmak ve farkına varmak için insan hikayeleri anlatıyoruz. Uzman Psikolog Gökhan Çınar’la Katarsis ve KatarsisX-TRA.

Kral Şakir’in komik ve serüven dolu TV filmi Mikrop Avcıları.

Çocuklar hünerlerini konuşturuyor. Minik ellerden, farklı lezzetlerin sunulduğu Master Chef Junior.

Aynı çatı altında dört talebe, hepsinin farklı bir hikayesi var… Onları daha yakından tanımaya hazır mısınız?

Bilim ve illüzyon “Akıl Oyunları” ile buluştu! Oyunun bulmaca hali: Akıl Oyunları.

The post Acun Ilıcalı’nın yeni projesi Exxen ile ilgili son bilgiler first appeared on .
Webtekno Takipçileri, YouTube Premium'u Değerlendirdi
Webtekno Takipçileri, YouTube Premium'u Değerlendirdi

Geçtiğimiz hafta Türkiye’de faaliyete başlayan YouTube Premium, ilk 3 ay ücretsiz olmasıyla olumlu tepkiler topladı. Ancak sonrası için pek de umut vadetmiyor. Aylık minimum 16,99...

The Last of Us: Part II, Türkçe Olacak
The Last of Us: Part II, Türkçe Olacak

Sony, dün akşam düzenlediği bir canlı yayınla en sevilen oyunlarından "The Last of Us: Part II"nin geleceğini resmen açıkladı. Yapılan açıklamaların ardından ortaya çıkan bilgilerse...

Rockstar Tek Oyunculu Deneyim Konusunda Israr Ediyor! 2021
Rockstar Tek Oyunculu Deneyim Konusunda Israr Ediyor! 2021

Rockstar ve 2K Games’in ana şirketi olan Take-Two Interactive, hem tek oyunculu hem de çok oyunculu tecrübelere odaklanmaya devam edeceğini paylaştı. Konu ile ilgili konuşan Take-Two...