Fortnite 8.30 Güncellemesi Yayınlandı: İşte Tüm Yenilikler

Fortnite, oyuna pek çok yenilik getiren 8.30 güncellemesini tüm platformlardaki oyuncuları için yayınladı.


Battle royal türünün en popüler oyunlarından biri olan Fortnite’ın 8.30 güncellemesi yayınlandı.  Android, iOS, PS4, PC, Xbox One ve Nintendo Switch için yayınlanan güncelleme, yeni bir oyun içi güncelleme olan  Buccaneer's Bounty ile birlikte yeni bir sınırlı süre modu (LTM) olan Fly Explosives’ı oyuna ekliyor.

Güncelleme ile birlikte oyuna bir de Reboot Van adlı bir kamyonet ekleniyor. Bu kamyonet sayesinde oyuncular, Apex Legends’taki sisteme benzer bir şekilde yeniden doğabilecekler. Elbette ki yeniden doğmak için arkadaşlarınızın sizi diriltmesi gerekiyor ve yeniden doğduğunuzda oyuna yeni başlamış gibi herhangi bir ekipmana sahip olmuyorsunuz.

Fortnite 8.30 güncellemesi Android için 1.56GB ile 2.98GB arasında değişirken, iOS güncellemesi 1.14GB ile 1.76GB arasında değişiklik gösterebiliyor. Ayrıca güncellemenin PC sürümü 6.93 GB, Mac sürümü 7.7 GB, PlayStation 4 sürümü 3.9 GB, Xbox One sürümü 4.06 GB ve Nintendo Switch sürümü 3.93 GB indirme boyutuna sahip.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Türk Telekom ve Garanti bankası siber saldırıya uğradı
Türk Telekom ve Garanti bankası siber saldırıya uğradı

Türk Telekom ve Garanti Bankası dün siber saldırıya uğradı. Yaşanan siber saldırı sonrası internet şubesine uzunTürk Telekom ve Garanti Bankası dün siber saldırıya uğradı. Yaşanan...

Renault'dan Duyguları Görselleştiren Yapay Zekâ
Renault'dan Duyguları Görselleştiren Yapay Zekâ

Otomotiv endüstrisinin en önemli firmalarından Renault, Türkiye’de yeni bir iletişim merkezi kurdu. Yapay zeka yazılımları sayesinde, müşterilerinin sesinden anlamlı çıkarımlarda...

Battlerite Royale, Oynaması Ücretsiz Oluyor
Battlerite Royale, Oynaması Ücretsiz Oluyor

Ünlü MOBA oyunu Battlerite, resmi olarak oynaması ücretsiz oldu. Battlerite Royale,...