Ücretsiz Mortal Kombat 11 Fırsatını Kaçırmayın

Ücretsiz Mortal Kombat 11 Fırsatını Kaçırmayın

Eğer Mortal Kombat 11'i henüz deneme şansınız olmadıysa, Warner Bros. Interactive'in size güzel bir haberi var. Şirket, büyük ilgi gören Mortal Kombat 11’in 11-14 Ekim tarihleri arasında PlayStation 4 kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulacağını duyurdu.


İlk kez The Game Awards 2018 etkinliğinde duyurulan Mortal Kombat 11, bu yılın başlarında PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformuna sunulmuştu. Yılın en iddialı oyunlarından birisi olan yapım, Mortal Kombat tutkunları tarafından oldukça beğenilmişti.

Warner Bros. Interactive, Mortal Kombat 11'i henüz oynamayan PlayStation 4 kullanıcıları için bombayı patlattı. Şirket, epik dövüş oyunun 11-14 Ekim tarihleri ücretsiz olarak deneyimleneceğini duyurdu. 

Yukardaki tarihler arasında Story modunun ilk iki bölümünü oynayabilecek ve ana oyundaki tüm karakterlerle birlikte tüm çok oyunculu modlarda yer alabileceksiniz. Ayrıca yeni eklenen Terminator T-800 de dahil olmak üzere şimdiye kadar piyasaya sürülen 'Kombat Pack' savaşçılarının bir ön izlemesi de olacak.

Elbette bu fırsattan yararlanmak için PlayStation Plus üyeliğinizin olması gerekiyor. Warner Bros. Interactive, deneme sürümündeki tüm ilerlemelerin, satın alındığı takdirde oyuna taşınacağını açıkladı. Eğer hala bir PS Plus üyeliğiniz yoksa, düşünmek için tam sırası olabilir.

Geçtiğimiz nisan ayında PlayStation platformuna çıkan Mortal Kombat 11, PS Store’da 419 TL’lik bir fiyat etiketine sahip. 
Windows 10 Hesap Makinesi Uygulaması Güncellendi
Windows 10 Hesap Makinesi Uygulaması Güncellendi

ABD’li yazılım devi Microsoft, Windows 10 Hesap Makinesi uygulamasının yeni versiyonunu yayınladı. Söz konusu güncelleme şu anda bilgisayarlarında Windows 10 19H2 sürümünü kullanan kullanıcılar tarafı...

Söylenti: Cyberpunk 2077'nin Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı
Söylenti: Cyberpunk 2077'nin Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

Witcher 3'ün ardından oyun dünyasına adını altın harflerler yazdıran CD Project Red, merakla beklenen Cyberpunk 2077'nin çıkış tarihiyle ilgili bir hayli suskundu. Konuyla ilgili ilk heyecan verici ge...

Türkiye Genelinde İnternet Bağlantısında Sorunlar Yaşanıyor
Türkiye Genelinde İnternet Bağlantısında Sorunlar Yaşanıyor

Türkiye’nin dört bir yanındaki internet kullanıcılarından alınan bildirimlere göre, özellikle sunucuları yurt dışında olan internet sitelerine erişimde ciddi sorunlar yaşanıyor. Artan şikayetlerin det...