Ücretsiz Mortal Kombat 11 Fırsatını Kaçırmayın

Ücretsiz Mortal Kombat 11 Fırsatını Kaçırmayın

Eğer Mortal Kombat 11'i henüz deneme şansınız olmadıysa, Warner Bros. Interactive'in size güzel bir haberi var. Şirket, büyük ilgi gören Mortal Kombat 11’in 11-14 Ekim tarihleri arasında PlayStation 4 kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulacağını duyurdu.


İlk kez The Game Awards 2018 etkinliğinde duyurulan Mortal Kombat 11, bu yılın başlarında PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformuna sunulmuştu. Yılın en iddialı oyunlarından birisi olan yapım, Mortal Kombat tutkunları tarafından oldukça beğenilmişti.

Warner Bros. Interactive, Mortal Kombat 11'i henüz oynamayan PlayStation 4 kullanıcıları için bombayı patlattı. Şirket, epik dövüş oyunun 11-14 Ekim tarihleri ücretsiz olarak deneyimleneceğini duyurdu. 

Yukardaki tarihler arasında Story modunun ilk iki bölümünü oynayabilecek ve ana oyundaki tüm karakterlerle birlikte tüm çok oyunculu modlarda yer alabileceksiniz. Ayrıca yeni eklenen Terminator T-800 de dahil olmak üzere şimdiye kadar piyasaya sürülen 'Kombat Pack' savaşçılarının bir ön izlemesi de olacak.

Elbette bu fırsattan yararlanmak için PlayStation Plus üyeliğinizin olması gerekiyor. Warner Bros. Interactive, deneme sürümündeki tüm ilerlemelerin, satın alındığı takdirde oyuna taşınacağını açıkladı. Eğer hala bir PS Plus üyeliğiniz yoksa, düşünmek için tam sırası olabilir.

Geçtiğimiz nisan ayında PlayStation platformuna çıkan Mortal Kombat 11, PS Store’da 419 TL’lik bir fiyat etiketine sahip. 
Samsung Galaxy A60 ve A80'nin Tanıtılacağı Yer Ortaya Çıktı
Samsung Galaxy A60 ve A80'nin Tanıtılacağı Yer Ortaya Çıktı

Samsung'un orta segmente hitap eden akıllı telefonlarının tanıtılacağı yerlere dair söylentiler geldi. ...

Fotoğrafını Çektiğiniz Soruyu Çözen Socratic İncelemesi
Fotoğrafını Çektiğiniz Soruyu Çözen Socratic İncelemesi

Fortnite'ın 10. Sezonunun Başlayacağı Tarih Belli Oldu
Fortnite'ın 10. Sezonunun Başlayacağı Tarih Belli Oldu

Popüler Battle Royale oyunu Fortnite, sürekli güncellenmeye devam ediyor. Oyunun 10. sezonu, önümüzdeki ay itibariyle başlamış olacak. 10. sezonla birlikte Fortnite'a yeni skinler ve yeni Battle Pass ...