Galaxy J7 Pro, Android 9 Pie'ye Güncelleniyor

Galaxy J7 Pro, Android 9 Pie'ye Güncelleniyor

Samsung'un amiral gemilerin alternatifi olarak piyasaya sürdüğü J serisi telefonlarından Galaxy J7 Pro'ya işletim sistemi güncellemesi geldi. İlk olarak Rusya'da kullanıcıların hizmetine sunulan Android 9 Pie güncelleştirmesi, kademe kademe tüm kullanıcılara sunulacak.


Samsung'un 2017 yılında piyasaya sürdüğü J serisi akıllı telefonlarından Galaxy J7 Pro'ya işletim sistemi güncellemesi geldi. Bu güncellemeyle birlikte Samsung Galaxy J7 Pro kullanıcıları, işletim sistemlerini Android 9 Pie'a güncelleyebilecekler.

Samsung'un bu modelini kullanan Rus kullanıcılar, aldıkları bildirimle akıllı telefonlarının Android 9 Pie güncelleştirmesini aldıklarını duyurdular. Şu an için bu güncelleştirmenin hangi bölgelere verildiği tam olarak kesinleşmemiş olsa da, kısa bir süre içerisinde tüm kullanıcıların bu güncelleştirmeleri alması bekleniyor.

Samsung'un Galaxy J7 Pro kullanıcılarına sunduğu bu güncelleştirme Android 9 Pie'nin tüm özelliklerini içeriyor. Bununla birlikte mayıs ayı güvenlik güncelleştirmeleri de bu güncelleştirmeye dahil edilmiş durumda. 

Eğer siz de bir Galaxy J7 Pro kullanıcısıysanız, Android 9 Pie güncelleştirmesini telefonunuza yüklemek için Samsung'un bu güncelleştirmeyi telefonunuza göndermesini bekleyebilir ya da telefonunuzu manuel olarak güncelleştirebilirsiniz. Eğer telefonunuzu manuel olarak güncelleştirmek isterseniz burada bulunan bağlantıdan indirebilirsiniz.

  • Not: Bağlantıda verilen yazılım Rusya için sunulmuştur. Bu yazılımı telefonunuza yüklemek bazı sorunların yaşanmasına neden olabilir. Ayrıca güncelleştirmenin bir sebepten ötürü yarım kalması akıllı telefonunuzu kullanılmaz duruma getirebilir. Bu yüzden manuel güncelleme hakkında bilgisi olmayan kullanıcıların bu yazılımı indirerek telefonlarına kurmaya çalışmaları kesinlikle önerilmez.
Samsung Galaxy S10 Ailesinin İtalya Fiyatları Belli Oldu
Samsung Galaxy S10 Ailesinin İtalya Fiyatları Belli Oldu

TuttoAndroid isimli siteye göre, Samsung'un 2019 model amiral gemileri Galaxy S10 ailesinin İtalya fiyatları belli oldu. ...

Redmi K20'nin Tanıtım Tarihi Belli Oldu
Redmi K20'nin Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Xiaomi'nin alt markası olan Redmi, çok yakında yeni amiral gemisini tanıtıyor. Xiaomi'nin fiy...

Fitbit, Çocuklara Yönelik Akıllı Bileklik Tanıtacak
Fitbit, Çocuklara Yönelik Akıllı Bileklik Tanıtacak

Yeni ortaya çıkan Fitbit modellerinde oldukça renkli detaylar var. Fitbit'in yeni modeli...