Galaxy J7 Pro, Android 9 Pie'ye Güncelleniyor

Galaxy J7 Pro, Android 9 Pie'ye Güncelleniyor

Samsung'un amiral gemilerin alternatifi olarak piyasaya sürdüğü J serisi telefonlarından Galaxy J7 Pro'ya işletim sistemi güncellemesi geldi. İlk olarak Rusya'da kullanıcıların hizmetine sunulan Android 9 Pie güncelleştirmesi, kademe kademe tüm kullanıcılara sunulacak.


Samsung'un 2017 yılında piyasaya sürdüğü J serisi akıllı telefonlarından Galaxy J7 Pro'ya işletim sistemi güncellemesi geldi. Bu güncellemeyle birlikte Samsung Galaxy J7 Pro kullanıcıları, işletim sistemlerini Android 9 Pie'a güncelleyebilecekler.

Samsung'un bu modelini kullanan Rus kullanıcılar, aldıkları bildirimle akıllı telefonlarının Android 9 Pie güncelleştirmesini aldıklarını duyurdular. Şu an için bu güncelleştirmenin hangi bölgelere verildiği tam olarak kesinleşmemiş olsa da, kısa bir süre içerisinde tüm kullanıcıların bu güncelleştirmeleri alması bekleniyor.

Samsung'un Galaxy J7 Pro kullanıcılarına sunduğu bu güncelleştirme Android 9 Pie'nin tüm özelliklerini içeriyor. Bununla birlikte mayıs ayı güvenlik güncelleştirmeleri de bu güncelleştirmeye dahil edilmiş durumda. 

Eğer siz de bir Galaxy J7 Pro kullanıcısıysanız, Android 9 Pie güncelleştirmesini telefonunuza yüklemek için Samsung'un bu güncelleştirmeyi telefonunuza göndermesini bekleyebilir ya da telefonunuzu manuel olarak güncelleştirebilirsiniz. Eğer telefonunuzu manuel olarak güncelleştirmek isterseniz burada bulunan bağlantıdan indirebilirsiniz.

  • Not: Bağlantıda verilen yazılım Rusya için sunulmuştur. Bu yazılımı telefonunuza yüklemek bazı sorunların yaşanmasına neden olabilir. Ayrıca güncelleştirmenin bir sebepten ötürü yarım kalması akıllı telefonunuzu kullanılmaz duruma getirebilir. Bu yüzden manuel güncelleme hakkında bilgisi olmayan kullanıcıların bu yazılımı indirerek telefonlarına kurmaya çalışmaları kesinlikle önerilmez.
2019 Model iPhone'ların Kamera Gücünü Gösteren Rapor
2019 Model iPhone'ların Kamera Gücünü Gösteren Rapor

2019 model iPhone'lardan en az birinin üçlü kamera kurulumuna sahip olacağını biliyoruz. Peki Apple, bu üçlü kamera kurulumunda nasıl bir sensör kullanacak ve hangi özellikleri sunacak? ...

Ryzen 3000'in, Linux'te Sorun Çıkardığı Ortaya Çıktı
Ryzen 3000'in, Linux'te Sorun Çıkardığı Ortaya Çıktı

AMD'nin kısa bir süre önce yayınladığı Ryzen 3000 serisi yongalar, bazı yeni Linux sürümlerinde önyükleme sorunlarına sebep oluyor. Yonga ayrıca Destiny 2 oyununda da sorun yaratıyor. ...

Zırhlıları Karanlıkta Görünmez Yapan Gece Görüş Sistemi
Zırhlıları Karanlıkta Görünmez Yapan Gece Görüş Sistemi

ASİSGUARD tarafından geliştirilen termal gece görüş sistemi sayesinde, TSK’nın bünyesinde bulunan dev zırhlı askeri araçlar operasyonlarda far açmadan ve fark edilmeden hareket edebiliyor. ...