Samsung Galaxy S10'lar RAM'i Hatalı Gösteriyor

Samsung Galaxy S10'lar RAM'i Hatalı Gösteriyor

Samsung Galaxy S10 serisi telefonlar resmi olarak duyuruldu. Modellerde 8 GB RAM bulunacağı söylenmesine rağmen bazı telefonlardaki RAM miktarı 6 GB olarak gözüküyor.


Samsung’un bu yılki amiral gemisi olan Galaxy S10 serisi kısa süre önce tanıtıldı. Uzun zamandır telefonu bekleyen Samsung kullanıcıları da nihayet yeni cihaza kavuşmaya başladı.

Bazı kullanıcıların Galaxy S10 deneyimi ise kötü başladı. Telefonlarda 8 GB RAM olması gerekirken bazı telefonların RAM miktarını 6 GB olarak gösterdiği belirlendi. Özellikle operatör üzerinden alınan telefonlarda RAM miktarı 6 GB olarak gözüküyor.

Samsung konuyu çözeceğini söylerken, sorunun kaynağı merak ediliyor. Samsung Galaxy S10’ların bu sorunu, yazılımsal olması durumunda önümüzdeki ay çıkacak bir güncelleme ile düzeltilecektir. Sorunun kaynağı gerçekten donanımsal ise o zaman da Samsung mutlaka problemli ürünleri yenileriyle değiştirecektir.

Satışa sürülecek olan versiyonlarda bu sorunun devam edip etmeyeceği belli değil. Şu anda ön siparişte olan telefon, ön siparişe özel Galaxy Buds gibi hediyelerle birlikte satılıyor.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
The Division 2'nin Yeni Güncellemesi Değişiklikler Getiriyor
The Division 2'nin Yeni Güncellemesi Değişiklikler Getiriyor

Tom Clancy's The Division 2'nin yeni sürümü, ortak test sunucusunda yayımlandı. Massive Entertain...

Hikâye Odaklı Overwatch 2 Resmen Duyuruldu
Hikâye Odaklı Overwatch 2 Resmen Duyuruldu

Blizzard, Blizzcon 2019 kapsamında Overwatch 2 dahil olmak üzere pek çok yeni oyun tanıttı. Bu noktada şirket tarafından paylaşılan teaser ve bir YouTuber'ın yaklaşık 2 saat süren oynanış videosu saye...

Samsung Galaxy M30'un Teknik Özellikleri Hakkında Yeni Detay
Samsung Galaxy M30'un Teknik Özellikleri Hakkında Yeni Detay

Samsung Galaxy M30 ile ilgili, daha önceki bilgileri yalanlayacak yeni bilgiler ortaya çıktı. Oca...