WhatsApp'ın Masaüstü Sürümünde Yaşanan Sorun Giderildi

WhatsApp'ın masaüstü uygulamasını kullananlar, uygulamanın güncellenmesi gerektiğine dair bir hata mesajı alarak uygulamayı açamadılar. Whatsapp yetkilileri durumun fark edilmesiyle birlikte bu hatayı düzelttiler.


Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın Microsoft sürümünü kullananlar, uygulamanın stabil çalışması ile ilgili bazı sorunlar yaşıyorlar. Birkaç gün önce kullanıcıların hizmetine sunulan yeni bir güncelleştirme yapan kullanıcılar, işlemin tamamlanmasına rağmen uygulamalarının güncel olmadığını ve güncellenmesi gerektiğini söyleyen bir bildirim aldılar ve uygulamaya erişemediler. 

WhatsApp yetkililerinin sorunu fark etmeleri üzerine gereken çalışmalar yapıldı ve uygulamanın çalışmamasına neden olan sorun giderildi. Konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmazken sorunun neden kaynaklandığı da anlaşılamadı.

Eğer siz de WhatsApp'ın masaüstü versiyonunu kullanıyorsanız ve bahsettiğimiz gibi bir sorun varsa, burada bulunan bağlantıdan WhatsApp'ın son masaüstü sürümünü indirerek mesajlaşma uygulamasını bilgisayarınız üzerinden kullanmaya devam edebilirsiniz.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Android x86 8.1 Oreo’nun Kararlı Sürümü Yayınlandı
Android x86 8.1 Oreo’nun Kararlı Sürümü Yayınlandı

Android x86 projesinde bir süredir beklenen kararlı Oreo 8.1 sürümü yayınlandı. Bir...

Apple Music'in Android Sürümüne Chromecast Desteği Gelecek
Apple Music'in Android Sürümüne Chromecast Desteği Gelecek

Apple, Android kullanıcılarını sevindirerek Apple Music uygulamasına Chromecast desteğinin geleceğini duyurdu ...

Call of Duty: Modern Warfare 1.05 Güncellemesini Aldı
Call of Duty: Modern Warfare 1.05 Güncellemesini Aldı

2019 yılının en beklenen oyunlarından biri olan Call of Duty: Modern Warfare, kullanıcıların beklentisini karşılayamamıştı. İçerisinde birçok hata barındıran ve kimi zamanlarda...