WhatsApp'ın Masaüstü Sürümünde Yaşanan Sorun Giderildi

WhatsApp'ın Masaüstü Sürümünde Yaşanan Sorun Giderildi

WhatsApp'ın masaüstü uygulamasını kullananlar, uygulamanın güncellenmesi gerektiğine dair bir hata mesajı alarak uygulamayı açamadılar. Whatsapp yetkilileri durumun fark edilmesiyle birlikte bu hatayı düzelttiler.


Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın Microsoft sürümünü kullananlar, uygulamanın stabil çalışması ile ilgili bazı sorunlar yaşıyorlar. Birkaç gün önce kullanıcıların hizmetine sunulan yeni bir güncelleştirme yapan kullanıcılar, işlemin tamamlanmasına rağmen uygulamalarının güncel olmadığını ve güncellenmesi gerektiğini söyleyen bir bildirim aldılar ve uygulamaya erişemediler. 

WhatsApp yetkililerinin sorunu fark etmeleri üzerine gereken çalışmalar yapıldı ve uygulamanın çalışmamasına neden olan sorun giderildi. Konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmazken sorunun neden kaynaklandığı da anlaşılamadı.

Eğer siz de WhatsApp'ın masaüstü versiyonunu kullanıyorsanız ve bahsettiğimiz gibi bir sorun varsa, burada bulunan bağlantıdan WhatsApp'ın son masaüstü sürümünü indirerek mesajlaşma uygulamasını bilgisayarınız üzerinden kullanmaya devam edebilirsiniz.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Türkiye'nin En Büyük Klavye ile Hızlı Yazma Yarışması Bitti
Türkiye'nin En Büyük Klavye ile Hızlı Yazma Yarışması Bitti

Bu yıl 14. kez düzenlenen ve toplam 787 kişinin katıldığı Türkiye İhsan Yener Klavye Şampiyonası sonucunda ödüller sahiplerini buldu. ...

Oculus Rift S’in Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu
Oculus Rift S’in Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

Sanal gerçeklik gözlüğü Oculus Rift S’in çıkış tarihi bir Microsoft Mağazası listesinde ortaya çıktı. ...

World of Warcraft'ın Yeni Güncellemesi Neler İçeriyor?
World of Warcraft'ın Yeni Güncellemesi Neler İçeriyor?

Oyun camiasının en bilinen oyunlarından biri olan World of Warcraft, yeni büyük güncellemesine hazırlanıyor. Bu güncellemeyle birlikte oyuna birçok yeni etkinlik de eklenecek. ...