Sennheiser GSP 370 - Fiyatı ve Özellikleri

Sennheiser GSP 370 - Fiyatı ve Özellikleri

Sennheiser, tek şarjla 100 saate kadar kullanım vaat eden yeni kablosuz oyun kulaklığı GSP 370’yi tanıttı. Kulaklık, özellikle şarj ile uğraşmadan uzun süre kullanım isteyen oyuncuları fazlasıyla memnun edecek.


Dünyanın en büyük ses ürünleri üreticilerinden biri olan Sennheiser, oyunculara hitap eden yeni kulak üstü kulaklığı Sennheiser GSP 370’in üzerindeki sır perdesini kaldırdı. Alman markanın en popüler modellerinden GSP 300 kulaklık seti ile aynı ses teknolojisini kullanan GSP 370, yüksek seviyede netlik ve olağanüstü bir bas performansı vaat ediyor.

İnanılmaz bir batarya kapasitesine sahip olan Sennheiser GSP 370, tek şarj ile 100 saat kullanım vadediyor. PC, Mac ve PlayStation 4 ile uyumlu olan kulaklık, boom kolunu ağzınızdan kaldırdığınızda otomatik olarak sessiz moduna giren bir gürültü engelleyici mikrofona ev sahipliği yapıyor. Ayrıca kulaklığın sağ bölümünde, oynadığınız oyunun sesini kolay ve hızlı bir şekilde ayarlamanıza izin veren bir ses çarkı da yer alıyor. 

Sennheiser

Sennheiser’ın 'Gaming Suite for Windows' desteği, ekolayzır ve çeşitli ön ayarların yanı sıra surround ses modları ve mikrofon için pek çok ayarı özelleştirmenizi sağlıyor. Fakat yazılımın şu anda yalnızca Windows 10 platformunda çalıştığını hatırlatmış olalım.

Alman marka, yeni oyuncu kulaklığı GSP 370’in daha uzun ve rahat bir oyun deneyimi sunmak için geliştirildiğini söylüyor. Teknik özelliklerinin yanı sıra oldukça etkileyici de bir tasarıma sahip olan kulaklık, özellikle muazzam pil ömrüyle pek çok oyuncunun hayalini süslemeye başladı bile.

Sennheiser GSP 370

Gelelim bu etkileyici kulaklığın fiyatına. GSP 370, Sennheiser’ın kendi sitesinde 169 euroya (yaklaşık 1.082 TL) satılıyor. Ayrıca kulaklığı Sennheiser'dan satın alanlara ücretsiz olarak bir GSA 50 kulaklık askısı da hediye edilecek. Sennheiser GSP 370’in ülkemizde ne zaman satışa çıkacağı ise henüz belli değil. 
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Fiziğe Göre Hayat, 2 Boyutlu Evrende de Var Olabiliyor
Fiziğe Göre Hayat, 2 Boyutlu Evrende de Var Olabiliyor

Fizikçiler ve filozoflar, uzun süredir yaşamın yalnızca bizimki gibi üç boyutlu uzay ve zamanın olduğu bir evrende ortaya çıkacağını düşünüyordu. Yeni bir çalışma ise bu görüşü temelden sarsacak gibi ...

Facebook, Sosyal VR Dünyası Facebook Horizon’u Duyurdu
Facebook, Sosyal VR Dünyası Facebook Horizon’u Duyurdu

Mark Zuckerberg, Oculus Connect 6 etkinliğinde Facebook’un yeni Sosyal VR Dünyası Facebook Horizon’u duyurdu. Facebook Horizon, 2020 yılında kullanıcıların hizmetinde olacak. ...

Firefox Eklentileri, Bir Aksaklık Nedeniyle Çalışmıyor
Firefox Eklentileri, Bir Aksaklık Nedeniyle Çalışmıyor

Dün gece yarısından sonra Firefox kullanıcıları tarafından, eklentilerin çalışmasını engelleyen bir sorun rapor edildi. ...