Samsung Galaxy Note10'un Rose Renkli Görselleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note10'un Rose Renkli Görselleri Ortaya Çıktı

Samsung'un ilerleyen günlerde tanıtacağı yeni amiral gemisi telefonu Galaxy Note10 ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. İddialara göre Galaxy Note10, rose rengine de sahip olacak ve bazı ülkelerde bu renk satılacak. İddialar, bazı görsellerle destekleniyor.


Samsung, yeni amiral gemisi telefonu Galaxy Note10 ve Galaxy Note10+'ı ilerleyen günlerde tanıtacak. Şirket, tanıtım gününü iple çekerken bu telefon modeliyle ilgili yeni bir bilgi ortaya çıktı. Farklı renklerde telefon kullanmayı seven kullanıcıları yakından ilgilendiren bu bilgi, Almanya merkezli haber kaynağı WinFuture'dan geldi. WinFuture'ın haberine göre Galaxy Note10, "Rose" rengiyle de piyasaya sürülecek.

Samsung'un, yeni amiral gemisini siyah, beyaz ve gri renklerde piyasaya sürmesi bekleniyordu ancak anlaşılan o ki teknoloji devi, bazı ülkelerde rose rengini de piyasaya sürecek. Ayrıca WinFuture, bu renk iddiasını görsellerle de destekliyor. 

İşte rose renkli Samsung Galaxy Note10:

samsung galaxy note10

Galaxy Note10'la ilgili daha önce ortaya atılan iddialara göre telefonun mavi ve yeşil renklerinin de olacağı söyleniyordu. Ancak o dönem ortaya atılan iddialar, herhangi bir görselle desteklenmediği için bu iddialar asılsız kalmıştı. Ancak rose renginin görsellerle de destekleniyor olması, Samsung'un bu renkteki bir Galaxy Note10'u piyasaya sürebileceği düşüncesini biraz daha somutlaştırıyor. 

Samsung Galaxy Note10 ile ilgili hala pek çok bilinmez var. Ancak bugüne kadar ortaya çıkan söylentilere göre bu akıllı telefonda Snapdragon 855+ veya Exynos 9820 işlemcinin kullanılması, UFS 3.0 teknolojisini destekleyen 256 GB veya 512 GB dahili belleğinin olması ve 12 GB RAM ile desteklenmesi bekleniyor.

Ayrıca yine bugüne kadar ortaya çıkan bilgilere göre Galaxy Note10; üçlü kamera kurulumu, 4.300 mAh batarya, 45 watt hızlı şarj desteği gibi özelliklerin de olacağı söyleniyor. Ancak bunların tamamı sızıntıdan ibaret olduğu için doğruluğunun kesin olduğunu söylemek mümkün değil. Bunun için Samsung'un tanıtım yapacağı günü beklememiz gerekiyor.
Moto G7 Power'a Ait İlk Bilgiler Ortaya Çıktı
Moto G7 Power'a Ait İlk Bilgiler Ortaya Çıktı

Motorola'nın bu sene piyasaya süreceği telefonlardan biri olan Moto G7 Power'a ait bazı bilgiler, resmi olmayan bir kaynak tarafından yayınlandı. Telefona ait gerçek fotoğrafların olduğu söylenen site...

2020 Yılında Çentiksiz iPhone'ların Geleceği Belirtildi
2020 Yılında Çentiksiz iPhone'ların Geleceği Belirtildi

Teknoloji devi Apple, bu seneki iPhone modelleriyle birçok kullanıcısını üzdü ve 'bu zamana kadarki en çirkin iPhone modeli' ifadesiyle anılan bir telefonu tasarladı. Mevcut tasarım kullanıcıların hoş...

Adobe Reader Alternatifi Tamamen Ücretsiz 11 Uygulama (PDF)
Adobe Reader Alternatifi Tamamen Ücretsiz 11 Uygulama (PDF)

Bir PDF döküman uygulaması olan Adobe Reader her ne kadar ücretsiz olsa da bazı özellikleri maalesef ücretli. Bu özelliklere de erişmek için Adobe Reader uygulamasının full sürümünü satın alıp indirme...