Samsung Galaxy Note10'un Rose Renkli Görselleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note10'un Rose Renkli Görselleri Ortaya Çıktı

Samsung'un ilerleyen günlerde tanıtacağı yeni amiral gemisi telefonu Galaxy Note10 ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. İddialara göre Galaxy Note10, rose rengine de sahip olacak ve bazı ülkelerde bu renk satılacak. İddialar, bazı görsellerle destekleniyor.


Samsung, yeni amiral gemisi telefonu Galaxy Note10 ve Galaxy Note10+'ı ilerleyen günlerde tanıtacak. Şirket, tanıtım gününü iple çekerken bu telefon modeliyle ilgili yeni bir bilgi ortaya çıktı. Farklı renklerde telefon kullanmayı seven kullanıcıları yakından ilgilendiren bu bilgi, Almanya merkezli haber kaynağı WinFuture'dan geldi. WinFuture'ın haberine göre Galaxy Note10, "Rose" rengiyle de piyasaya sürülecek.

Samsung'un, yeni amiral gemisini siyah, beyaz ve gri renklerde piyasaya sürmesi bekleniyordu ancak anlaşılan o ki teknoloji devi, bazı ülkelerde rose rengini de piyasaya sürecek. Ayrıca WinFuture, bu renk iddiasını görsellerle de destekliyor. 

İşte rose renkli Samsung Galaxy Note10:

samsung galaxy note10

Galaxy Note10'la ilgili daha önce ortaya atılan iddialara göre telefonun mavi ve yeşil renklerinin de olacağı söyleniyordu. Ancak o dönem ortaya atılan iddialar, herhangi bir görselle desteklenmediği için bu iddialar asılsız kalmıştı. Ancak rose renginin görsellerle de destekleniyor olması, Samsung'un bu renkteki bir Galaxy Note10'u piyasaya sürebileceği düşüncesini biraz daha somutlaştırıyor. 

Samsung Galaxy Note10 ile ilgili hala pek çok bilinmez var. Ancak bugüne kadar ortaya çıkan söylentilere göre bu akıllı telefonda Snapdragon 855+ veya Exynos 9820 işlemcinin kullanılması, UFS 3.0 teknolojisini destekleyen 256 GB veya 512 GB dahili belleğinin olması ve 12 GB RAM ile desteklenmesi bekleniyor.

Ayrıca yine bugüne kadar ortaya çıkan bilgilere göre Galaxy Note10; üçlü kamera kurulumu, 4.300 mAh batarya, 45 watt hızlı şarj desteği gibi özelliklerin de olacağı söyleniyor. Ancak bunların tamamı sızıntıdan ibaret olduğu için doğruluğunun kesin olduğunu söylemek mümkün değil. Bunun için Samsung'un tanıtım yapacağı günü beklememiz gerekiyor.
Microsoft, Tüm Platformlar İçin PowerShell 7'yi Duyurdu
Microsoft, Tüm Platformlar İçin PowerShell 7'yi Duyurdu

Microsoft, platformlar arası çapraz uyumluluğun ilk adımı olan PowerShell 7 sürümünü duyurdu. Yeni sürüm, Mayıs ayında piyasaya sürülecek. ...

Kısa Süreliğine Ücretsiz iOS Uygulamalar
Kısa Süreliğine Ücretsiz iOS Uygulamalar

Bu haftaki App Store indirimlerinden seçtiğimiz ücretsiz uygulamaları sizlerle paylaşacağımız haberimize hoş geldiniz. ...

Adobe, Fuse CC'ye Mixamo'yla Veda Ediyor
Adobe, Fuse CC'ye Mixamo'yla Veda Ediyor

Fotoğraf ve video düzenleme deninde akla gelen ilk isimlerden biri olan Adobe, bugün Adobe Fuse CC desteğini durduracağını açıkladı. Fuse CC kullanıcılarını üzen bu gelişmeyle birlikte yapılan duyurud...