Iztech Game Summit, 11 Mayıs'ta İYTE'de


Bu yıl İzmir’de İnovasyon topluluğu tarafından ilki gerçekleştirilecek olan “Iztech Game Summit” etkinliği oyun severleri bekliyor. E-spor hayatını insanlara anlatmak, yayıncılık işini tüm yönüyle ele almak, takım sahibi olmanın nasıl bir şey olduğunu göstermek için bu alanlarda tanınmış ve deneyimli kişileri oyuncularla buluşturmayı amaçlıyor.

11 Mayıs Cumartesi günü İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü kampüsü içindeki inovasyon merkezinde gerçekleşecek olan etkinliğe her yerden ve yaştan oyuncuyu davet eden İnovasyon topluluğu ayrıca çeşitli çekilişlerle katılımcılara ödüller dağıtacak. Etkinliğe katılmak için tek yapmanız gereken ise kayıt formunu doldurmak. Detaylı bilgileri öğrenmek ve razer mouse çekilişine katılmak için @ıztechgamesummit instagram hesabını takip edebilir, ayrıca gamesummit.iyteinovasyon.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
OPPO Reno5 Pro + – iPhone 12 Pro – Samsung Galaxy Note 20 Ultra: Özellikler Karşılaştırması 2021
OPPO Reno5 Pro + – iPhone 12 Pro – Samsung Galaxy Note 20 Ultra: Özellikler Karşılaştırması 2021

                               OPPO Reno5 Pro +                                                                                       ...

Dolby, Ses Kayıt Uygulaması Yayınladı
Dolby, Ses Kayıt Uygulaması Yayınladı

Ses sistemi, veya kaliteli ses denilince akla ilk gelen firmalardan birisi olan Dolby, akıllı telefon kullanıcılarına profesyonel şekilde seslerini kaydedebilmeleri için bir uygulama...

Apex Legends’ın Hileciler Konusundaki ‘Şahane’ Çözümü
Apex Legends’ın Hileciler Konusundaki ‘Şahane’ Çözümü

Respawn Entertainment, oynaması tamamen ücretsiz battle royal oyunu Apex Legends'taki hileciler için muhteşem bir çözüm üretmiş durumda. Apex Legends oyununda spam yapanlar ve hileciler...