Remedy'nin Yeni Oyunu Control'ün Ön Sipariş Dönemi Başladı

Remedy'nin Yeni Oyunu Control'ün Ön Sipariş Dönemi Başladı

Quantum Break'in dünyasına benzer bir dünyaya sahip olması beklenen Control'ün PC için belirlenen fiyat etiketi bir hayli tepki çekebilir.


Max Payne, Quantum Break gibi birçok sevilen oyunun altında imzası olan Remedy Entertainment'ın yeni oyunu Control, Epic Games Store, Amazon, PlayStation Store ve Best Buy'da ön siparişe açıldı.

Control, Quantum Break'in geliştirilmiş bir versiyonu olarak sunulan ve doğaüstü olayları başarılı bir şekilde kullanan bir oyun olacak gibi görünüyor. Hikayesinin New York'ta geçeceğini bildiğimiz Control, Quantum Break'ten farklı olarak bu kez bir kadın karakterle oynama şansını da beraberinde getiriyor.

E3 2018'de oyuna dair bazı detayları, geçtiğimiz hafta ise NVIDIA'nın RTX teknolojisiyle nasıl çalıştığını öğrenmiştik. Bu gün (26 Mart) ise yapımcının resmi YouTube kanalından yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı ve oyunun ön sipariş döneminin başladığı duyuruldu.

PC kullanan oyuncular için Epic Games Store'dan erişime sunulacak oyunun platformlardaki ön sipariş fiyatlarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Epic Games Store:

  • Standart Sürüm: 399 TL
  • Deluxe Sürüm: (henüz satışta değil)

PlayStation Store:

  • Standart Sürüm: 259 TL
  • Deluxe Sürüm: 349 TL

Microsoft Store:

  • (Microsoft Store'daki ön sipariş dönemi henüz başlamadı.)

Dijital sürümlerinin yanı sıra kutulu olarak da Amazon ve Best Buy üzerinden satışları başlamış olan Control'ün oyun dünyasında nasıl bir yer edineceğini hep birlikte göreceğiz.
Call of Duty: Mobile, Bilgisayar Üzerinden de Oynanabilecek
Call of Duty: Mobile, Bilgisayar Üzerinden de Oynanabilecek

Call of Duty serisinin mobil cihazlara uyarlanmış versiyonu olan Call of Duty Mobile, bilgisayarlardan da oynanabilecek. Call of Duty: Mobile’ı bilgisayardan oynayabilmek için GameLoop Android emülatö...

MacBook'u Bile Şarj Eden 27.000 mAh Kapasiteli Powerbank
MacBook'u Bile Şarj Eden 27.000 mAh Kapasiteli Powerbank

Hyper firması çıkardığı 130 W'lık ve 27.000 mAh kapasiteli yeni taşınabilir bataryası HyperJuice ile şarj sorununu çözmeyi amaçlıyor. ...

Samsung, Singapur'da Yeni Takas Listesini Yayımladı
Samsung, Singapur'da Yeni Takas Listesini Yayımladı

ABD ve Çin arasındaki gerilim arttıkça markalarda pazarlama stratejilerini bu yönde düzenliyor. Samsung, içerisinde Huawei cihazlarının da olduğu yeni bir takas listesi yayımladı. ...