OnePlus 7 Pro'nun Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

OnePlus 7 Pro'nun Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

Açıklığa kavuşan yeni bilgilere göre OnePlus'ın yeni amiral gemisi çok yakında lanse edilecek.


Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus, geçtiğimiz yılın mayıs ayı içerisinde amiral gemisi serisinin en güncel akıllı telefonu OnePlus 6'yı tanıtmıştı. Gerek zarif tasarımıyla gerekse sahip olduğu yüksek teknik özellikleriyle kullanıcıların beğenisini toplayan OnePlus 6, aynı zamanda şirketin gelmiş geçmiş en pahalı akıllı telefonu olma unvanına da sahip olmuştu.

Akıllı telefonlara ait bilgiler daha duyurulmadan ortaya çıkarmasıyla tanına Twitter kullanıcısı Ishan Agarwal, OnePlus 6'nın mayıs ayında duyurulmasından ve geçtiğimiz ay içerisinde ortaya çıkan bilgilerden ötürü OnePlus 7'nin de mayıs ayında lanse edilmesini beklediğini ve bunu garanti edebileceğini söylüyor.

Twitter hesabından paylaşmış olduğu tweet'te kesin tarih de veren Agarwal, OnePlus'ın yeni amiral gemisi OnePlus 7'yi 14 Mayıs'ta global olarak duyuracağını ifade ediyor. Agarwel'in verdiği tarihe bugün itibarıyla tam 1 ay kalması, OnePlus hayranlarını fazlasıyla heyecanlandırdı. Cihazın; OnePlus 7, OnePlus 7 Pro ve OnePlus 7 Pro 5G olmak üzere 3 çeşit modelle tanıtılacağı da gelen bilgiler arasında.
Söylentiye Göre Huawei Mate 30'da Kirin 985 Bulunacak
Söylentiye Göre Huawei Mate 30'da Kirin 985 Bulunacak

Çin mikroblog internet sitesi Weibo’da dolaşan bir söylentiye göre, Huawei’nin yolda olan amiral gemisi Mate 30’da Kirin 985 bulunacak. ...

PlayStation 4 Disk Sorunu ve Çözümü
PlayStation 4 Disk Sorunu ve Çözümü

Eğer PlayStation 4 cihazınıza disk yerleştirmekte sorun yaşıyorsanız, birden fazla sebebi bulunabilir. Bu sebepler hem donanımsal, hem de yazılımsal olabilir. Ancak hepsinin bir çözümü var. ...

Google Chrome, Otomatik İndirmeleri Engelleyecek
Google Chrome, Otomatik İndirmeleri Engelleyecek

Kullanıcıdan habersiz başlayan indirmeler Chrome ile artık engellenecek. Virüslerin olduk&cc...