Death Stranding, 'PlayStation 4 Özel' Listesinden Kaldırıldı

Death Stranding, 'PlayStation 4 Özel' Listesinden Kaldırıldı

Avustralya PlayStation sayfasındaki bir güncelleme, beklenen Death Stranding oyunuyla ilgili umutları yeşertti. PS4 Exclusive olması beklenen oyun PS4'e özel oyunlar listesinden kaldırıldıktan sonra PC oyuncuları da oyunu oynayabilme ihtimallerini düşünmeye başladı.


Merakla beklenen korku oyunu Death Stranding, PlayStation 4'e özel bir şekilde çıkacağına dair söylentileri barındırıyordu. Avustralya PlayStation sayfasında gerçekleşen ilginç güncellemeden sonra oyunun PC platformuna da gelebileceğine dair söylentiler ortaya çıkmaya başladı.

Resmi PlayStation 4 özel oyunlar sayfasından kaldırılan Death Stranding, bilgisayarda bu oyunu deneyimlemek isteyenler için bir umut oldu. Tabii ki konsol sahibi olmayan PC oyuncuları da konuya ilişkin bir açıklamaları beklemeye koyuldu.

playstation 4

Şu anda görünen tabloya göre oyunun akıbetinin ne olacağını kesin olarak söylemek zor. Wayback Machine'e göre liste, Death Stranding'i 31 Mayıs tarihinde eklemişti. Yani bu değişiklik ilginç olsa da hiç beklenmeyen bir şey de değildi.

Tüm bunların yanı sıra oyunun kapağı ilk açıklandığı zaman PlayStation 4'e özel olan oyunlarda olduğu gibi 'PS4 Exclusive' ibaresini barındırmıyordu. Hatta Kojima Productions, Sony ile olan ortaklığını açıkladığı zaman da oyun PlayStation 4'e özel değil, konsola özel olarak adlandırılmıştı.

Bu açıklama PC oyuncuları için kötü bir haber niteliğinde olsa da Death Stranding'i oynamak isteyenlerin oyunun çıkış tarihine kadar açıklamaları beklemelerini öneriyoruz. Oyunun fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Samsung İnternet Tarayıcı 1 Milyar İndirme Barajını Aştı
Samsung İnternet Tarayıcı 1 Milyar İndirme Barajını Aştı

Samsung'un kendi akıllı telefonlarında önyüklü olarak sunduğu, diğer akıllı telefon kullanıcılarının ise mağazadan indirebildikleri Samsung İnternet Tarayıcı, 1 milyar indirme barajını aşmış durumda. ...

Müthiş 'İşlevsiz' 10 İnternet Sitesi
Müthiş 'İşlevsiz' 10 İnternet Sitesi

İşyerinde canınız mı sıkıldı? İnsanları trollemek mi istiyorsunuz? Sohbet bir yere gitmiyor diye eğlenceli bir şeyler yapmak mı istiyorsunuz. Öyleyse bu işlevsiz, garip, sinir bozucu ama eğlenceli sit...

40 Milyon Dolar Ödüllü Fortnite World Cup Başladı
40 Milyon Dolar Ödüllü Fortnite World Cup Başladı

Fortnite severler, 40 milyon dolar ödül havuzlu turnuva 'Fortnite World Cup' için bekleyişe geçmiş durumda. Elemeleri cumartesi günü başlayan Fortnite Dünya Kupası finalleri 26-28 Temmuz'da New York't...