OnePlus 7 Pro, Ön Kamerasının Sağlamlığını Kanıtladı (Video)

OnePlus 7 Pro, Ön Kamerasının Sağlamlığını Kanıtladı (Video)

OnePlus, yeni amiral gemisinin sağlamlığını kanıtlamak için cihazın kamera modülüyle 22,3 kilogramlık beton kalıp kaldırdı.


Her geçen gün daha fazla akıllı telefon üreticisi çerçevesiz akıllı telefon geliştirmeye gayret ediyor. Çerçevesiz akıllı telefonlarla ilgili şu an için iki farklı tasarım konsepti bulunuyor; açılır kapanır ön kamera ve kızaklı tasarım. Şu ana kadar tanıtılmış tüm çerçevesiz ekranlı telefonları göz önünde bulundurduğumuzda açılır kapanır ön kameranın en popüler konsept olduğunu söyleyebiliriz.

Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus da en güncel amiral gemisi olan OnePlus 7 Pro’da açılır kapanır ön kamerayı tercih etti. Bu seçim, cihazın muhteşem bir ekran/gövde oranı sunmasını sağlasa da mekanik bir modülün sağlamlığı, tüketiciler için büyük bir soru işareti oluyor. OnePlus, yeni amiral gemisinin açılır kapanır kamera modülünün dayanıklılığı ile ilgili endişeleri ortadan kaldırmak için yeni bir video yayınladı.

Video, 22,3 kilogram ağırlığa sahip bir beta kalıbının kaldırılmasını gösteriyor. Üstelik bu beton kalıbı, OnePlus 7 Pro’nun açılır kapanır kamera modülüne bağlanan bir kanca ile kaldırılıyor. Bu video ile birlikte OnePlus, amiral gemisi hakkında dayanıklılık ile ilgili soru işaretlerini ortadan kaldırmış oluyor.
Google'ın Büyümesini Sağlayan Uygulaması: Gmail
Google'ın Büyümesini Sağlayan Uygulaması: Gmail

15 yıl önce çıkan e-posta hizmeti, Google'ın bir arama motorundan fazlası olduğunu bütün dünyaya göstermişti. ...

Bir Hacker: Araçlar Hareket Halindeyken Durdurabilirim
Bir Hacker: Araçlar Hareket Halindeyken Durdurabilirim

Bir hacker, yaptığı açıklamalarda, GPS uygulamaları üzerinden pek çok otomobile ulaştığını ve dilerse bu araçları o an durdurabileceğini ifade etti. ...

Mark Zuckerberg’in Feci Şekilde Köşeye Sıkıştığı Video
Mark Zuckerberg’in Feci Şekilde Köşeye Sıkıştığı Video

Tüm zamanların en etkili insanlarından olarak gösterilen Mark Zuckerberg, son zamanlarda topladığı antipati ile gündemde. Bir dönem ABD’ye başkan adayı olacağı bile söylenen Facebook CEO'su, tarihe ad...