Steam Fiyatı 24 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Steam Fiyatı 24 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Steam'de 24 TL olan simülasyon oyunu Jalopy, Humble Bundle'da kısa süreliğine ücretsiz oldu.


Minskworks tarafından geliştirilen ve Excalibur Games tarafından yayınlanan Jalopy, yeni ve eğlenceli bir oyun arayanlar için keyifli bir deneyim sunmayı vadeden bir simülasyon oyunu. Külüstür denebilecek bir otomobille başlayan oyunda Doğu Berlin’den Türkiye’ye ilerleyen bir yolculuk sizi bekliyor.

Mart 2018’de yayınlanan Jalopy’nin en güzel özelliklerinden biri de Türkçe dil desteğinin bulunması. Ayrıca oyunda Türkiye’ye de seyahat edebiliyorsunuz. Yine de bu oyunda nereye varayacağınız değil nasıl varacağınız önemli. Zira aracınız, uzaktaki bir hedefe varmaya çok da niyetli değil.

Steam’de 24 TL’ye oyuncuların beğenisine sunulmakta olan Jalopy, Humble Bundle’da kısa süreliğine ücretsiz hale gelmiş durumda. Oyunu hemen mağazasınıza eklemek için buraya tıklayarak kampanya sayfasını açabilir, ‘Get the Game’ butonuna tıkladıktan sonra ‘Get it Now’ butonuna tıkladıktan sonra oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Telefon Bağımlılığınızı Yok Edecek Özellik: Ekran Süresi
Telefon Bağımlılığınızı Yok Edecek Özellik: Ekran Süresi

Kabul etmek gerekiyor ki çoğumuz, telefonlarımızda çok fazla vakit geçiriyoruz. Instagram, Twitter gibi sosyal medya uygulamaları veya ekranın başına kitleyen çeşitli oyunlar neredeyse bir bağımlılık ...

Uzay Koşullarına Dahi Dayanabilen SSD Üretildi
Uzay Koşullarına Dahi Dayanabilen SSD Üretildi

Eğer yakın zamanda uzaya çıkma fikriniz varsa ve giderken biraz da film izleyeyim diyorsanız size iyi bir haberimiz var. Çünkü Mercury Systems, uzay yolculuğuna dayanıklı SSD'leri üretti. ...

MIT'den Wi-Fi Dalgalarını Elektriğe Çeviren Cihaz
MIT'den Wi-Fi Dalgalarını Elektriğe Çeviren Cihaz

Yeni bir cihaz, Wi-Fi sinyallerini kullanılabilir elektrik enerjisine dönüştürmeyi başardı. Medik...