Yeni Harry Potter Mobil Oyunu Magic Awakened Duyuruldu

Yeni Harry Potter Mobil Oyunu Magic Awakened Duyuruldu

Harry Potter hayranlarını, büyücüler ve cadılar evrenine yeniden bağlayacak bir oyun duyurusu bugün yapıldı. Warner Bros. Interactive Entertainment ve Netease, Harry Potter evrenin yeni mobil oyununu bugün duyurdu.


Harry Potter evreninin yeni mobil oyunu olacak Harry Potter: Magic Awakened, bugün bir basın bülteni ile duyuruldu. Warner Bros. Interactive Entertainment ve Netease’in beraber yayınladığı basın bültenine göre Harry Potter: Magic Awakened, İkinci Büyücü Savaşı’ndan birkaç yıl sonra Hogwarts’ta geçecek bir RPG kart oyunu. 

Oyun hakkında detaylar daha açıklanmadı. Oyunun duyurusu Çin’in lider internet teknoloji şirketi Netease’in sitesinde yayınlandı. Harry Potter: Magic Awakened’a dair basın duyurusu Çince olarak yayınlandı. Oyun şu anda Çin’de iOS ve Android cihazlar için ön kayıta sunuldu.

Harry Potter: Magic Awakened

Harry Potter: Magic Awakened’ın çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Oyunun Çin’den sonra hangi ülkelerde ön kayıta açılacağı da belli olmadı. Çin’deki mobil oyunları kapsayan bir oyun analisti olan Daniel Ahmad, oyundan bazı tanıtım görselleri paylaştı. 

Geçtiğimiz yıl bir Harry Potter RPG oyunu sızmıştı. Warner Bros oyunun sızan görüntülerini hızlı bir şekilde kaldırmış ve bir açıklama yapmamıştı. BBC’den bir gazeteci geçen sene sızan oyunun bugün duyurusu yapılan oyun olduğunu iddia etti. 

Harry Potter serisinin yeni mobil oyunu olan Harry Potter: Magic Awakened’ın Türkiye’de ne zaman yayınlanacağı daha açıklanmadı. Oyun hakkındaki gelişmeleri öğrenmek için Webtekno'yu takipte kalın.
Samsung'un SM-G4 İsimli Akıllı Telefon Serisi Ortaya Çıktı
Samsung'un SM-G4 İsimli Akıllı Telefon Serisi Ortaya Çıktı

Samsung, yakında model numarası SM-G40 olan yeni bir Android cihazı (muhtemelen tek bir serinin parçası) piyasaya sürebilir. ...

Microsoft Surface Cihazlarında Yavaşlama Sorunu Yaşanıyor
Microsoft Surface Cihazlarında Yavaşlama Sorunu Yaşanıyor

Kullanıcılar, Microsoft'un Surface serisinden Surface Pro 6 ve Surface Book 2'de yavaşlama sorunu yaşadıklarını dile getiriyorlar. Microsoft ise bu sorunu düzeltmek için bir yazılım güncellemesi üzeri...

Nvidia, Yapay Zekâ Eğitim Modülü Jetson Xavier NX'i Tanıttı
Nvidia, Yapay Zekâ Eğitim Modülü Jetson Xavier NX'i Tanıttı

ABD’li teknoloji şirketi ve donanım üreticisi Nvidia, yapay zekâ sistemlerinin yayılması ve eğitilmesi için geliştirdiği modülü Jetson Xavier NX’i duyurdu. Kredi kartı büyüklüğündeki bu modül mart ayı...