Yeni Harry Potter Mobil Oyunu Magic Awakened Duyuruldu

Yeni Harry Potter Mobil Oyunu Magic Awakened Duyuruldu

Harry Potter hayranlarını, büyücüler ve cadılar evrenine yeniden bağlayacak bir oyun duyurusu bugün yapıldı. Warner Bros. Interactive Entertainment ve Netease, Harry Potter evrenin yeni mobil oyununu bugün duyurdu.


Harry Potter evreninin yeni mobil oyunu olacak Harry Potter: Magic Awakened, bugün bir basın bülteni ile duyuruldu. Warner Bros. Interactive Entertainment ve Netease’in beraber yayınladığı basın bültenine göre Harry Potter: Magic Awakened, İkinci Büyücü Savaşı’ndan birkaç yıl sonra Hogwarts’ta geçecek bir RPG kart oyunu. 

Oyun hakkında detaylar daha açıklanmadı. Oyunun duyurusu Çin’in lider internet teknoloji şirketi Netease’in sitesinde yayınlandı. Harry Potter: Magic Awakened’a dair basın duyurusu Çince olarak yayınlandı. Oyun şu anda Çin’de iOS ve Android cihazlar için ön kayıta sunuldu.

Harry Potter: Magic Awakened

Harry Potter: Magic Awakened’ın çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Oyunun Çin’den sonra hangi ülkelerde ön kayıta açılacağı da belli olmadı. Çin’deki mobil oyunları kapsayan bir oyun analisti olan Daniel Ahmad, oyundan bazı tanıtım görselleri paylaştı. 

Geçtiğimiz yıl bir Harry Potter RPG oyunu sızmıştı. Warner Bros oyunun sızan görüntülerini hızlı bir şekilde kaldırmış ve bir açıklama yapmamıştı. BBC’den bir gazeteci geçen sene sızan oyunun bugün duyurusu yapılan oyun olduğunu iddia etti. 

Harry Potter serisinin yeni mobil oyunu olan Harry Potter: Magic Awakened’ın Türkiye’de ne zaman yayınlanacağı daha açıklanmadı. Oyun hakkındaki gelişmeleri öğrenmek için Webtekno'yu takipte kalın.
Huawei Kunpeng 920 İşlemci - Özellikleri
Huawei Kunpeng 920 İşlemci - Özellikleri

Çinli teknoloji üreticisi Huawei, sektördeki en hızlı Arm-tabanlı işlemci olduğunu iddia ettiği Kunpeng 920’yi tanıttı. ...

Efsane Oyuncu Sistemi: Battle 2660 Bronze İncelemesi
Efsane Oyuncu Sistemi: Battle 2660 Bronze İncelemesi

Naughty Dog'dan The Last of Us Part II Spoiler Açıklaması
Naughty Dog'dan The Last of Us Part II Spoiler Açıklaması

İlki büyük başarı yakalayan ve oyuncuların uzun süredir beklediği The Last of Us Part II’den sızıntılar ortaya çıktı. Şimdilik iddia olan bilgiler internette çeşitli platformlarda kendilerine yer bulu...