Galaxy S11'in Kamerasıyla İlgili Heyecanlandıran Açıklama

Galaxy S11'in Kamerasıyla İlgili Heyecanlandıran Açıklama

Samsung'un bir sonraki amiral gemisi Galaxy S11'le ilgili güçlü iddialar, Ice Universe isimli bir Twitter hesabı üzerinden geldi. Daha önce sızdırdığı bilgilerle ön plana çıkmayı başaran Ice Universe'ün Galaxy S11'le ilgili iddiaları, telefonun kamera özelliklerini ortaya koyuyor.


Güney Koreli teknoloji devi Samsung, geçtiğimiz haftalarda yeni amiral gemileri Galaxy Note10 ve Galaxy Note10+'ı tanıttı. Bu akıllı telefon modellerinin özellikleri, henüz kullanıcılar tarafından tam olarak keşfedilmeden şirketin yeni amiral gemisi Galaxy S11'le ilgili ilk sızıntılar ortaya çıktı. Anlaşılan o ki Samsung, Galaxy S11'i mobil fotoğrafçılığın kralı olmak için hazırlıyor.

Galaxy S11'in kameralarıyla ilgili iddiaların sahibi, "Ice Universe" isimli bir Twitter hesabı. Bu hesap, teknolojik konulardaki gelişmeleri önden servis etmesiyle biliniyor. Bu yüzden de Ice Universe'ün iddialarını göz ardı etmek pek de mümkün değil.

galaxy S11

Ice Universe'ün açıklamalarında Galaxy S11'in kamera özellikleriyle ilgili teknik bilgiler verilmiyor ancak kamerayla ilgili fazlasıyla iddialı cümleler kuruluyor. Dilerseniz şimdi, Ice Universe'ün o paylaşımına yakından bakalım.

twitter

"Galaxy S11'in kamerası, daha önce hiç görülmemiş bir şey getirecek. Samsung hayranları, eğer kamerayla ilgileniyorsanız lütfen Galaxy Note 10'u boşverin."

Bu açıklamalar, Samsung'un yeni amiral gemisinin nasıl bir yenilikle geleceğini ortaya koymuyor ancak Galaxy Note10 ve Galaxy Note10+'ın kamera özellikleri düşünüldüğünde, bu özelliklerin de üzerinde bir kamera kurulumunun Galaxy S11'de olması çok da sürpriz olmayacaktır.

Samsung Galaxy S11'le ilgili konuşmak için henüz çok erken. Çünkü Samsung'un yeni amiral gemisi için hala çok uzun bir süre var. Ancak ilerleyen dönemlerde, Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S11'le ilgili daha çok bilgi ortaya çıkacaktır.
Kısa Süreliğine Ücretsiz 9 Android Oyun ve Uygulama
Kısa Süreliğine Ücretsiz 9 Android Oyun ve Uygulama

Google Play Store indirimlerinde ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan oyun ve uygulamaları sizlerle paylaştığımız yazılarımızın bu haftaki bölümünde 9 ücretsiz oyun ve uygulamayla karşınızdayız. Geli...

Apple HomePod 2, Face ID Teknolojisini Destekleyebilir
Apple HomePod 2, Face ID Teknolojisini Destekleyebilir

Apple'ın akıllı hoparlörü HomePod, ikinci nesliyle müşterilerle buluşmaya hazırlanıyor. Çıkış tarihiyle ilgili herhangi bir bilgi verilmemiş olsa da yakın zamanda alınan bir patent, HomePod'un yeni ve...

Bluepoint: En Büyük Başarımız PlayStation 5 ile Gelecek
Bluepoint: En Büyük Başarımız PlayStation 5 ile Gelecek

Bluepoint Games, eskiyen oyunları yeniden hayata döndüren çalışmalarıyla öne çıkıyor. Shadow of the Colossus, Uncharted: The Nathan Drake Collection, Metal Gear Solid: HD Collection gibi başarılı oyun...