Galaxy S11'in Kamerasıyla İlgili Heyecanlandıran Açıklama

Galaxy S11'in Kamerasıyla İlgili Heyecanlandıran Açıklama

Samsung'un bir sonraki amiral gemisi Galaxy S11'le ilgili güçlü iddialar, Ice Universe isimli bir Twitter hesabı üzerinden geldi. Daha önce sızdırdığı bilgilerle ön plana çıkmayı başaran Ice Universe'ün Galaxy S11'le ilgili iddiaları, telefonun kamera özelliklerini ortaya koyuyor.


Güney Koreli teknoloji devi Samsung, geçtiğimiz haftalarda yeni amiral gemileri Galaxy Note10 ve Galaxy Note10+'ı tanıttı. Bu akıllı telefon modellerinin özellikleri, henüz kullanıcılar tarafından tam olarak keşfedilmeden şirketin yeni amiral gemisi Galaxy S11'le ilgili ilk sızıntılar ortaya çıktı. Anlaşılan o ki Samsung, Galaxy S11'i mobil fotoğrafçılığın kralı olmak için hazırlıyor.

Galaxy S11'in kameralarıyla ilgili iddiaların sahibi, "Ice Universe" isimli bir Twitter hesabı. Bu hesap, teknolojik konulardaki gelişmeleri önden servis etmesiyle biliniyor. Bu yüzden de Ice Universe'ün iddialarını göz ardı etmek pek de mümkün değil.

galaxy S11

Ice Universe'ün açıklamalarında Galaxy S11'in kamera özellikleriyle ilgili teknik bilgiler verilmiyor ancak kamerayla ilgili fazlasıyla iddialı cümleler kuruluyor. Dilerseniz şimdi, Ice Universe'ün o paylaşımına yakından bakalım.

twitter

"Galaxy S11'in kamerası, daha önce hiç görülmemiş bir şey getirecek. Samsung hayranları, eğer kamerayla ilgileniyorsanız lütfen Galaxy Note 10'u boşverin."

Bu açıklamalar, Samsung'un yeni amiral gemisinin nasıl bir yenilikle geleceğini ortaya koymuyor ancak Galaxy Note10 ve Galaxy Note10+'ın kamera özellikleri düşünüldüğünde, bu özelliklerin de üzerinde bir kamera kurulumunun Galaxy S11'de olması çok da sürpriz olmayacaktır.

Samsung Galaxy S11'le ilgili konuşmak için henüz çok erken. Çünkü Samsung'un yeni amiral gemisi için hala çok uzun bir süre var. Ancak ilerleyen dönemlerde, Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S11'le ilgili daha çok bilgi ortaya çıkacaktır.
Sony, Ateş Pahasına Sattığı Yeni Tam Çerçeve Lensi Duyurdu
Sony, Ateş Pahasına Sattığı Yeni Tam Çerçeve Lensi Duyurdu

Japon teknoloji devi Sony, fiyatıyla eleştirileri de beraberinde getiren biri en üst kalite olmak üzere iki yeni lensini duyurdu. ...

Huawei, P30 İçin Avrupa'da Android 10 Güncellemesi Yayınladı
Huawei, P30 İçin Avrupa'da Android 10 Güncellemesi Yayınladı

Huawei'nin ABD yasağından sonra P30 serisinin yeni Android güncellemeleri alıp almayacağı çok tartışılmıştı. Korkulan olmadı ve Huawei, Avrupa'daki P30 ve P30 Pro kullanıcıları için Android 10 güncell...

Samsung Galaxy A50, Dayanıklılık Testinden Başarıyla Geçti
Samsung Galaxy A50, Dayanıklılık Testinden Başarıyla Geçti

Artık ön tarafı tamamen ekran olan telefonlar yaygınlaşmaya başladı ve tabii bununla beraber telefonların olası düşmelere karşı dayanıklılıkları da oldukça önem arz etmeye başladı. YouTube’daki popüle...