Spotify, Mutlu Çiftler İçin İkili Abonelik Paketi Hazırlıyor

Spotify, Mutlu Çiftler İçin İkili Abonelik Paketi Hazırlıyor

Spotify, aile paketine ihtiyaç duymayan, bireysel pakete de servet vermek istemeyen kullanıcılar için ikili abonelik paketi test ediyor.


Dünyanın en popüler çevrimiçi müzik servisi olan Spotify, Premium Duo adlı yeni bir indirimli abonelik paketini test etmeye başladı. İlk kez u/Hasztagg adlı bir Reddit kullanıcısı tarafından fark edilen ve The Verge tarafından onaylanan yeni abonelik paketi, özellikle çiftler ve oda arkadaşlarının oldukça seveceği bir ödeme planı olabilir.

Şu an için yeni paketin yalnızca Birleşik Devletler fiyatı biliniyor. Spotify, halihazırda bireysel kullanıcıları için 9.99 Dolar ücret talep ediyor. Aile paketi için ise bu ücret 14.99 Dolara çıkıyor. Spotify, Premium Duo paketini tam olarak bireysel paket ile aile paketinin arasına konumlandırıyor ve 12.49 dolar olarak ücretlendiriyor.

Premium Duo paketinde, bir spotify aboneliğini iki ayrı kullanıcı kullanabilecek. Ancak tıpkı 6 kişi ile paylaşılabilen aile paketi gibi abonelerin aynı adreste yaşıyor olması şarj koşulacak. Spotify’ın Türkiye’deki bireysel premium abonelik fiyatı 13.99 TL. Aile paketinin fiyatı ise 20.99 TL. Bu bağlamda Premium Duo’nun Türkiye’de 17.49 TL olacağını tahmin edebiliriz.

Premium Duo paketine abone olan kullanıcılar için Duo Mix adlı yeni bir çalma listesi oluşturulacak. Bu çalma listesi, iki kullanıcının ortak müzik zevklerine göre şekillenecek. Ayrıca kullanıcıların sevdikleri müzikleri birbirleri ile paylaşabilecekleri Paylaşılan Çalma Listeleri adlı yeni bir özellik de gelecek.
Yeni Final Fantasy VII İçin Efsane Bir Fragman Yayımlandı
Yeni Final Fantasy VII İçin Efsane Bir Fragman Yayımlandı

Ünlü RPG oyunlarından Final Fantasy'nin 7. sürümü yenilenerek piyasaya sürülecek. Üzerinde pek çok söylentinin olduğu ünlü oyun hakkında yeni gelişmeler mevcut. Oyunun yapımcı şirketi yapıma dair ilk ...

Blizzard WoW Classic İçin "Hatalar" Konusunda Açıklama Yaptı
Blizzard WoW Classic İçin "Hatalar" Konusunda Açıklama Yaptı

World of Warcratf, seneler içinde geliştirilen ve günümüzdeki son halini alan bir oyun serisi. Bu nedenle Blizzard, yakında çıkacak World of Warcraft Classic için oyuncuların bazı özellikleri "hata" o...

Apple WWDC 2019’da ARKit 3’ü Duyurdu
Apple WWDC 2019’da ARKit 3’ü Duyurdu

Apple WWDC 2019’da artırılmış gerçeklik konusunda duyurular yaptı. Apple, artırılmış gerçeklik konusunda yeni özellikler getirdiği ARKit 3’ü duyurdu. ...