23 Sene Sonra Geri Dönen DOOM 64'ten Yeni Bir Fragman Geldi

23 Sene Sonra Geri Dönen DOOM 64'ten Yeni Bir Fragman Geldi

Bethesda, DOOM 64 için resmi bir fragman yayınladı. DOOM 64, aslında 1997'de yalnızca Nintendo 64'te ortaya çıkmıştı ancak 23 yıl sonra bu sevilen DOOM oyunu resmi olarak PC için de yayınlanacak.


Midway Games tarafından geliştirilen DOOM 64, birinci şahıs nişancı oyunu. DOOM 64, 1997'de Nintendo 64 için yayınlanmıştı. Microsoft Windows, Nintendo Switch, PlayStation 4 ve Xbox One'a gelecek yeni sürüm ise Mart 2020'de piyasaya sürülecek.

Id Software ve Nightdive Studios iş birliği ile geliştirilen yeni DOOM oyunu, bir korku oyunundan daha fazlası gibi görünüyor. Temel olarak yeni oyunu DOOM 3 ve DOOM 1'in mükemmel karışımı olarak düşünebilirsiniz. Yeni yayınlanan fragman, oyunun içeriği ve çıkış tarihi ile ilgili bilgiler veriyor.

DOOM 64, yeni yaratıklar da içerecek:

doom 64

DOOM 64, bu sürüm için özel olarak oluşturulan yeni yaratıklar içeriyor. DOOM 64'te oyuncular, şeytani ordularla savaşacak, Mother of Demons’u avlayacak ve 30'dan fazla seviyede mücadele ederken cehennemin istilasını durduracak. Tüm DOOM oyunlarına benzer şekilde, DOOM 64'ün klasik silahların yanı sıra sırları da olacak.

Oyun içi görüntülerin yer aldığı DOOM 64 fragmanı:

Oyunun 20 Mart 2020 tarihinde piyasaya çıkması bekleniyor. Son olarak Doom Eternal siparişi verenler DOOM 64’ü de ücretsiz almış olacaklar.
Android Karanlık Mod Nasıl Kullanılır?
Android Karanlık Mod Nasıl Kullanılır?

Dünyanın en çok kullanılan işletim sistemi Android’e karanlık mod desteği geldi. Peki hangi Android sürümünde karanlık mod seçeneği var, kullanmak için neler yapmanız gerekiyor, hangi uygulamalar kara...

Sony'den Ultra Premium Kablosuz Kulaklık Hamlesi
Sony'den Ultra Premium Kablosuz Kulaklık Hamlesi

Sony, MWC 2019'da tanıttığı ürünlere ultra premium yeni kablosuz kulaklıklarını ekledi. Sony, Son...

Kısa Süreliğine Ücretsiz Olan 25 Android Uygulama
Kısa Süreliğine Ücretsiz Olan 25 Android Uygulama

Her hafta olduğu gibi bu hafta da Google Play'de ücretsiz olan oyun ve uygulamaları sizler için sıraladık. ...