Samsung, Şimdi de Kablosuz Powerbank Geliştiriyor

Samsung, Şimdi de Kablosuz Powerbank Geliştiriyor

Federal İletişim Kurulu'ndan gelen telif belgelerine bakılırsa, Samsung yepyeni bir kablosuz powerbank geliştiriyor gibi görünüyor.


Bugün Samsung Galaxy S10 serisini ve Galaxy Fold'u duyurmasına kesin gözüyle bakılan Samsung'un başka numaraları da var gibi görünüyor. FCC'den gelen bir patent dosyası ile birlikte Samsung'un kablosuz bir powerbank geliştirdiği ortaya çıktı.

Yukarıdaki patent görselinden de görebileceğiniz üzere cihazın kablo girişi sayesinde hem klasik powerbankler de olduğu gibi kabloyla şarj edilebilecek hem de telefonu üzerine koydunuzda direkt şarj almaya başlayacak.

FCC dokümanlarından anladığımız kadarıyla EB-U1200 kod adlı üründe 10.000 mAh bir kapasite bulunacak. Bu da Samsung Galaxy S9'u tam 3 kere şarj edebileceğiniz ve üstüne 1.000 mAh'lık bir şarj kalacağını gösteriyor. Cihazın USB çıkışınndan 5V, 2A; 9V, 1.67A; or 12V, 1.25A şarj imkanına sahip olacaksınız.

Ürünün piyasaya ne zaman çıkacağı şu an için belirsiz. Ancak bugün düzenlenecek etkinlikte Samsung bir sürpriz yaparsa da şaşırmayın deriz.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
7. Nesil iPad Ekran ve Batarya
7. Nesil iPad Ekran ve Batarya

Apple'ın popüler tablet serisi olan iPad ailesine bir yeni üye daha ekleniyor. 7. nesil iPad'lerin ekran büyüklükleri 10.2 inç değerine yükseltildi. Fakat konusunda bir değişiklik bulunmuyor. ...

iOS 13 ile iPad'lere Birden Fazla Yeni Özellik Geliyor
iOS 13 ile iPad'lere Birden Fazla Yeni Özellik Geliyor

Bloomberg'in haberine göre Apple, başta karanlık mod olmak üzere iOS 13 için pek çok işlevsel yeni özellik üzerinde çalışıyor. ...

4.600 Web Sitesinde Kullanıcıların Ödeme Bilgileri Çalındı
4.600 Web Sitesinde Kullanıcıların Ödeme Bilgileri Çalındı

Büyük web sitelerin güvenlik duvarını aşamayan siber korsanlar, bu web sitelerine çeşitli hizmetler vermekte olan servisleri hedef almaya başladılar. ...