Samsung, Şimdi de Kablosuz Powerbank Geliştiriyor

Samsung, Şimdi de Kablosuz Powerbank Geliştiriyor

Federal İletişim Kurulu'ndan gelen telif belgelerine bakılırsa, Samsung yepyeni bir kablosuz powerbank geliştiriyor gibi görünüyor.


Bugün Samsung Galaxy S10 serisini ve Galaxy Fold'u duyurmasına kesin gözüyle bakılan Samsung'un başka numaraları da var gibi görünüyor. FCC'den gelen bir patent dosyası ile birlikte Samsung'un kablosuz bir powerbank geliştirdiği ortaya çıktı.

Yukarıdaki patent görselinden de görebileceğiniz üzere cihazın kablo girişi sayesinde hem klasik powerbankler de olduğu gibi kabloyla şarj edilebilecek hem de telefonu üzerine koydunuzda direkt şarj almaya başlayacak.

FCC dokümanlarından anladığımız kadarıyla EB-U1200 kod adlı üründe 10.000 mAh bir kapasite bulunacak. Bu da Samsung Galaxy S9'u tam 3 kere şarj edebileceğiniz ve üstüne 1.000 mAh'lık bir şarj kalacağını gösteriyor. Cihazın USB çıkışınndan 5V, 2A; 9V, 1.67A; or 12V, 1.25A şarj imkanına sahip olacaksınız.

Ürünün piyasaya ne zaman çıkacağı şu an için belirsiz. Ancak bugün düzenlenecek etkinlikte Samsung bir sürpriz yaparsa da şaşırmayın deriz.
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Apple, Yeni Akıllı Batarya Kılıflarını Satışa Sundu
Apple, Yeni Akıllı Batarya Kılıflarını Satışa Sundu

Apple’ın amiral gemisi telefonları için hazırladığı yeni akıllı batarya kılıfları piyasaya çıktı. ...

Samsung, 5G Destekli 'Kapaklı' Bir Telefon Geliştiriyor
Samsung, 5G Destekli 'Kapaklı' Bir Telefon Geliştiriyor

Samsung'un genelde Çin piyasasına sürdüğü "Galaxy W" serisine yeni bir üye geliyor. Çin'de düzenlenen bir fuara afiş asan Samsung, kapaklı ve fiziksel tuşlu Galaxy W serisi için hazırladığı yeni model...

Android'deki Tuşlara Nasıl Farklı Görevler Atanabilir?
Android'deki Tuşlara Nasıl Farklı Görevler Atanabilir?

Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınızdaki donanım ve yazılım tuşlarına farklı görevler atayarak, cihazınızda tamamen kişiselleştirilmiş bir deneyim yaşayabilirsiniz. ...