Movavi Video Editor ile Videoları Hızlıca Düzenleyin

Movavi Video Editor ile Videoları Hızlıca Düzenleyin

Eğer videolarınızı düzenlemek için kompleks ve karmaşık bir program yerine daha sade, hızlı ve pratik bir uygulama kullanmak istiyorsanız Movavi Video Editor tam da istediğiniz düzenleme aracı olabilir.


Günümüz akıllı telefonları hem fotoğraf hem de video çekimlerinde oldukça başarılı işler ortaya koyabiliyor. Ancak çekilen videoları düzenlemek, o videoları kaydetmek kadar kolay değil. Movavi Video Editor, videolarını editlerken basit ve kullanışlı bir araç isteyenler için biçilmiş kaftan.

Hem Windows hem de Mac platformu için yayınlanmış olan Movavi Video Editor’ün deneme sürümünü ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Zaman tüneli arayüzü sayesinde videoları kolayca kesip bölebileceğiniz Movavi Video Editor’de videonuza sahneler arası geçişler, efektler ya da özel vurgular ekleyebilirsiniz.

Movavi Video Editor, video kırpma işinde oldukça başarılı olsa da tek yeteneği bu değil. Bu çok kullanışlı uygulamayı kullanarak videoları tersine çevirebilir, sesleri eşitleyebilir ya da pek çok farklı düzenleme işlemini daha gerçekleştirebilirsiniz. Windows ve Mac cihazınıza Movavi Video Editor’ün deneme sürümünü ücretsiz bir şekilde indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Ayrıca Movavi Video Editor'ün Android ve iOS uygulamalarını da yine ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Windows

Mac
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
Nubia Red Magic 3, LoL Turnavası Finalinde Sergilendi
Nubia Red Magic 3, LoL Turnavası Finalinde Sergilendi

Nubia, bir önceki oyun telefonu Red Magic 2'nin halefini, League of Legends LPL Bahar Şampiyonası finalinde sergiledi. Cihazın tasarımı bir öncekine oldukça benziyor. ...

DJI, Geofencing Teknolojisini Havaalanları İçin Geliştirecek
DJI, Geofencing Teknolojisini Havaalanları İçin Geliştirecek

Drone dünyasının dev ismi DJI, havalimanlarında kullanılan ancak birtakım problemlere yol açan geofencing teknolojisini, gelen şikayetlerin ardından geliştirmeye karar verdi. ...

YouTube, Orijinal İçeriklerinin Fişini Çekiyor
YouTube, Orijinal İçeriklerinin Fişini Çekiyor

Premium üyelikler konusunda umduğunu bulamayan YouTube, orijinal içeriklerinin fişini çekmeye hazırlanıyor. ...