Movavi Video Editor ile Videoları Hızlıca Düzenleyin

Movavi Video Editor ile Videoları Hızlıca Düzenleyin

Eğer videolarınızı düzenlemek için kompleks ve karmaşık bir program yerine daha sade, hızlı ve pratik bir uygulama kullanmak istiyorsanız Movavi Video Editor tam da istediğiniz düzenleme aracı olabilir.


Günümüz akıllı telefonları hem fotoğraf hem de video çekimlerinde oldukça başarılı işler ortaya koyabiliyor. Ancak çekilen videoları düzenlemek, o videoları kaydetmek kadar kolay değil. Movavi Video Editor, videolarını editlerken basit ve kullanışlı bir araç isteyenler için biçilmiş kaftan.

Hem Windows hem de Mac platformu için yayınlanmış olan Movavi Video Editor’ün deneme sürümünü ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Zaman tüneli arayüzü sayesinde videoları kolayca kesip bölebileceğiniz Movavi Video Editor’de videonuza sahneler arası geçişler, efektler ya da özel vurgular ekleyebilirsiniz.

Movavi Video Editor, video kırpma işinde oldukça başarılı olsa da tek yeteneği bu değil. Bu çok kullanışlı uygulamayı kullanarak videoları tersine çevirebilir, sesleri eşitleyebilir ya da pek çok farklı düzenleme işlemini daha gerçekleştirebilirsiniz. Windows ve Mac cihazınıza Movavi Video Editor’ün deneme sürümünü ücretsiz bir şekilde indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Ayrıca Movavi Video Editor'ün Android ve iOS uygulamalarını da yine ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Windows

Mac
Evet arkadaşlar tekrar hatırlatmak isterim ki forumlarda, sosyal medya paylaşımlarınızda, blogunuzda veya websitenizde resim yüklemek ve ya resim paylaşmak için buraya tıklayabilirsin. Sınırsız resim yükeyebilir ve resim paylaşabilirsin.
TMNT ve Marvel Super Heroes Arcade Makineleri Geliyor
TMNT ve Marvel Super Heroes Arcade Makineleri Geliyor

E3'te yapılan 2 adet arcade makine duyurusu retro oyun sevenleri sevindirecek. Oyun endüstri...

World War Z'nin Çıkış Fragmanı Yayımlandı
World War Z'nin Çıkış Fragmanı Yayımlandı

Hayatta kalma ve dünyanın sonunu konsept olarak kullanan yapımları seven oyunculara müjde. Bu alanda gayet başarılı olması beklenen World War Z, 16 Nisan'da oynanılabilir olacak. ...

Twitter, Özel Hesapların Herkese Açılmasına Neden Oldu
Twitter, Özel Hesapların Herkese Açılmasına Neden Oldu

En popüler sosyal medya uygulamalarından olan Twitter'da oluşan bir hata, korumalı hesapları tercih eden Android kullanıcılarının tweetlerinin, herkese görünür hale gelmesine neden oldu. Şirket yetkil...